Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 golden retriever kutyának...

2 golden retriever kutyának mekkora kutyaszállító box/ketrec kell?

Figyelt kérdés

És melyik jobb? A fém vagy a "puha"?


Én ezekre gondoltam: [link]

[link] (a legnagyobb méret)


Ha valami mást ajánlanátok akkor várom a javaslatokat :D



2016. ápr. 5. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is mekkora a kocsid?

Hoszabb utakra is szeretnéd vinni őket v csak pl a város széli erdőig?

Nyaralni vinnéd őket amikor sok cuccod lesz neked is?

Mennyire jönnek ki jól egymással? (az utazás önmagában stressz helyzet hamarabb odakapnak egymásnak)

2őt szeretnél egybe szállítani v külön?

Az a baj mivel elég nagy testűek. Nekünk peugeot partner tepeenk van és én németjuhásznak kerestem szállítóboxot, de feladtam, mivel jóformán felesleges, mert mi szoktuk vinni a kutyákat nyaralni, a beagle szállítója befért gond nélkül és mellé még a család (4fő) cucca simán befért.

De akárhogy számolgattam a nj méretű szállítóbox mellé kb semmi cucc nem férne:/ ezért én biztonságiöv csatlakozót rendeltem hámhoz.


Ha nem szeretnéd ilyen nagy utakra vinni őket és jól megvannak egymás mellett akkor amiket linkeltél azok jók. Ha nem inkább vegyél 2 kicsit kisebbet.


ill. ha are well a box, holy ne legion tiszta szőr az auto, akkor inkább műanyagot vegyél :)

2016. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kiállításokra szeretnénk majd őket vinni de csak így a megyében + abban lennének a verseny ideje alatt.

Elég jól kijönnek egymással mivel testvérek.

Hát úgy szerettem volna hogy mind2-t egybe mert az egyik az félősebb, kevésbé magabiztosabb a tesója nélkül és hát ilyenkor (amikor külön vannak) hisztisebb is :D. De ha együtt vannak megnyugszanak.

2016. ápr. 5. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok még, akkor a legnagyobb rácsos jó lesz ha befér a kocsiba, mert kiállítások alatt abból jobban kilátnak:)
2016. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!