Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A négyhónapos kutyusom okos...

A négyhónapos kutyusom okos vagy buta korához képest? Ha butus, akkor mit tanithatnék még neki?

Figyelt kérdés
Az első szóra: ül, akkor is ha kaját kap, megvárja még szólok neki, hogy ehet. Lábhoz jön, apportiroz és ülve átadja a "zsákmányt". Kimegy a szobából, ha kiküldöm, le megy az ágyról, ha azt akarom.
2007. nov. 12. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindezt 4 hónaposan? Nagyon ügyes kutyus! Csak arra figyelj, hogy ezeket a feladatokat ne feladatnak tekintse, hanem játéknak! Ha játékosan tanítod, akkor sokáig, sok mindent meg fogsz tudni tanítani neki! Büszke lehetsz rá!
2007. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, nagyon ügyes kutyusod van! Nekem sajnos nincs ekkora szerencsém... :) Az én kutyusom mindig kiszökik és nem egyszerű dolog olyankor megfogni... :))
2007. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok a kutyushoz, rendkívül okos! az én kutyám is nagyon könnyen tanul(t), s sokszor ő követelte kölyökként a foglalkozást, mert tényleg játék volt számára. a második pedig egyszerűen elleste az elsőtől! :) tök jó! nem?
2007. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon okos, úgyhogy nyugodj meg egyáltalán nem butus, sőt...

csak így tovább.

Én kutyusom is nagyon gyorsan és könnyen tanult. ha így haladtok, akkor nagyon profi kutyád lesz:))

2007. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a kutyus nagyon okos.Igazából 7-8 hónapos kortól lehet őket igazán tanítani mérettől függ a nagy kutyák később érnek.Ekkora kutyi had élje még az ovisok életét:-))
2007. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
jól megtanítottad! Hogy csináltad? Vagy te voltál nagyon profi vagy a kutyi nagyon okos (és nagyon meg akar felelni:). Kérdés: mi mindent akarsz még megtanítani neki? sztem már mindent tud amit egy kutyának tudnia kell, hacsak nem egy agyontréningezett katonakutyát akarsz magadnak.
2007. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!