Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshiere terriernek...

Staffordshiere terriernek ilyen hám?

Figyelt kérdés

[link]


vagy inkább nyakörvet ajánlotok ?


menhelyről el fogunk hozni egy staffit , és nem tudom hogy milyen nyakörvet/hámot vsgyünk neki . a menhelyen bőr nyakörv volt rajta , de azt mindig szétszedte.


2016. ápr. 6. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
az attól függ mennyire tud szépen sétálni, ha nagyon húz akkor én a nyakörvnél maradnék, amíg nem tanul meg sétálni. A hámba sokkal jobban tud húzni és nekezebb megtartani. De keressed fel Trungel Lászlót, neki van egy nagyon jó nyakörve, amivel istenien lehet sétáltatni bármilyen kutyát.
2016. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tényleg így van, ha húz akkor hámba csak szenvedés lesz. Nyakörv a jó,a bőr mert az erős. Mondjuk nem tudom hogy milyen kutya ha esetleg felnőtt akkor lehet neki fojtót is venni (nem feltétlenül láncosat),de ha te vagy az aki pár napja rakott fel kérdést hogy egy 7hónapos kutyust hozna a sajátja mellé akkor szerintem nem kell fojtó.
2016. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem az amstaffomnak, csak sima nyakörv, nem pórázos. Teljesen jól működik, nem vág, kényelmes, de egy rövid "fojtásból" ért.

[link]

2016. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a kutyus akivel most ismerkedünk 11 hónapos, és még nem volt alkalmam sétáltatni, még csak 3-szor találkoztunk, tündéri a kutyus, nagyon barátságos pedig akitől elvették, harcra akarták nevelni, és majd legközelebb viszem el sétáltatni, és igen, már van egy kutyusom, de nem én raktam fel a kérdést :D nekem egy 3 éves yorki keverékem van, aki szintén menhelyi
2016. ápr. 6. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nyakörv. Majd ha azon bizonyított, hogy tud viselkedni minden helyzetben (nem csak egy menhelyi sétán), akkor kaphat hámot dekorációs céllal, de amúgy nincs sok értelme. Hám alapvetően sportoláshoz szükséges, egyébként inkább öltöztetésnek minősül, mint felszerelésnek :)
2016. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. ápr. 7. 06:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább nyakörv :)
2016. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem xxl pitbullom van,nyakörv párti vagyok,pedig nem húz,poráz nélkül is szépen jön melettem. A hámot csak ak használom ha huzatok vele. Persze az másfajta hát.
2016. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hahaha olyan nem letezik hogy xxl pitbull :D
2016. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Haha :D de létezik,nézz csak utánna.
2016. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!