Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chivava-mopsz keveréket ti...

Chivava-mopsz keveréket ti milyen gyakran fürdetnétek? Bolhaírtós, gyógynövényes samponja van. Drót szőrű, zsömle színű.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor valaki ott még besegített, mert se a csivi, se a mopsz nem drótszőrű :D

Amúgy akkor kell kutyát fürdetni, amikor kell. Ha ránézel, és piszkos (és nem jön ki fésüléssel meg magától a mocsok), vagy simogatod és dzsuvás kezd lenni a kezed, akkor például időszerű.

2016. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint. Havonta 1x elég nem? Vagy 2-3 havonta. Komolyan drótszőrű. Hát nem tudom lehet van benne még valami :o Köszönöm egyébként
2016. ápr. 7. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak amikor muszáj, akkor kell kutyát fürdetni. (Például sz.rba hempergett).

A bőrének annál jobb, minél kevesebbszer fürdeted samponnal.

2016. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minél ritkábban.

A bolhairtós sampon helyett használj más bolha elleni védelmet, ami hatásos is.

Ha mopsz jellegű a feje, akkor viszont a ráncokat napi szinten tisztán kell tartani.

2016. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez csak +vedelem a samponban. Amúgy is hülyén tudtam mert azt mondták drótszőrű utána néztem és tényleg nem az. Csivava benne a legtöbb részbígy alig mondják meg hogy mopsz is csak aki jobban ért hozzá. Mert nyílván látják hogy nem törpe csivava. Ez viszont új nekem. Ha lesz egy mopsz kutyám akkor majd a ráncait úgy ápolom. Köszönöm
2016. ápr. 7. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem valami extra mocskosodó szőrű kutya, vagy nem fetreng undorító dolgokba, akkor évente 2-3 fürdetés bőven elég.

Illetve nyilván ágyban alvó kutyát az ember kicsit sűrűbben fürdet, de nem kell túlzásokba esni. Amíg nem látványosan/tapinthatóan mocskos, addig jó lesz :D

2016. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fehér, hosszúszőrű, kinti-benti kutyámat évente 1-2x fürdetem. Ha ágyban alvós, akkor valamivel többször lehet, de semmiképpen nem havonta. A fürdetés tönkreteszi a kutya bőrét.
2016. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!