Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom (12 éves Labrador...

Mei Kenshi kérdése:

A kutyusom (12 éves Labrador retriever fiú) nagyon csúnyán köhög, fehér habot hányt, egy kicsit felpuffadt a hasa, és hőemelkedése volt. De rendesen eszik. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy állatorvoshoz kéne vinni?
2016. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már elvittük,de nem mondtak semmit. És légyszíves,nem gondolnád,hogy normális hangnembe kéne írni?
2016. ápr. 7. 17:04
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom ha veled történne ez akkor is csak ülnél és malmoznál... Vagy esetleg mentőt hívnál, mert nem akarsz meghalni. De ugye a kutyának mindegy?
2016. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb másik állatorvos!
2016. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs jogod vádaskodni olyan embereken,akiket nem is ismersz! Menj a saját bunkó fajtádhoz! Csak neten nagy az arcod,de való életbe egy senkiházi beképzelt vagy mint a többi,és tisztelet a kivételeknek. Ha megkérhetlek,ne sértegess,inkább olyan válaszokat fogadok olyanoktól,akik normálisak. Kár,hogy ilyen már nincs...
2016. ápr. 7. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem mondtak semmit. Megvizsgálták, közölték, hogy viszontlátásra, tízezer forint lesz?
2016. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vizsgálták meg alaposan,és nem is fizettünk érte. Holnap megint bevisszük,az állatorvos fog egy beutalót az állatkórházba hogy ultrahangot csináljanak neki.
2016. ápr. 7. 17:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az rejtély, hogy mért nem az első látogatáson adta azt a beutalót. Én azért elvinném egy másikhoz, aki meg is vizsgálja.
2016. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Természetesen el fogjuk vinni több orvoshoz is. Csak azért írtam a kérdést,mert aggódunk miatta,és nem nagyon bírunk várni holnapig,hogy a doki azt a beutalót megírja,és azt hittem,hogy valaki esetleg a kutyáján tapasztalt-e ilyen tüneteket,és tudja, hogy milyen betegsége volt.
2016. ápr. 7. 17:37
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Nem viccből írtam, hogy meg fog halni. Anyósomék kutyája ilyen tünetekkel 2 nap alatt elpusztult. Én nem várnék holnapig. Állatkórházba lehet menni beutaló nélkül is.
2016. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!