Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy beagle kutyana...

Szerintetek egy beagle kutyanak 5 vagy 8 meteres flexi poraz valo? Varom valaszokat!

Figyelt kérdés

#poray
2016. ápr. 7. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Rendes bőr póráz nem lenne jó?

A Flexi nem túl kényelmes a gazdinak,legalábbis én utáltam,pár nap után odaadtam egy menhelynek.

2016. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Egyik sem, elég egy bőr vagy textilpóráz. A flexinek sok értelme nincs.
2016. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Az csak azoknak való,akik lusták megtanítani a kutyát a megbízható behívásra.
2016. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is beaglem van, én városba nagyon utlom, mert ahogy már írták kényelmetlen+ nem lehet annyira kontrollálni vele a kutyát, viszont erdőbe nagyon szeretem, mert így azért csak nagyobb mozgástere van.
2016. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
ja igen, igazából mind1 melyiket veszed, nekem 5 méteres van az is elég, de a plusz 3 métrnek is örülni fog:) de mindenképp szalagos flexit vegyél!
2016. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom miért álltok ilyen negatívan a flexihez, az én kutyám (Cane Corso) imádja. Persze tud rendes pórázon is sétálni, csak szeret hosszabban bóklászni, és a bokrokban futkosni. Nem olyan ördögtől való az a flexi, csak mellette a kutya tudjon is sétálni, ha az én "csöppségem" flexin nekiiramodna, nem állna meg első szóra, azthiszem szépen orra buknék. Beagle vadász kutya, imád szaglászni, ha van lehetőséged 8 m-re azt vedd neki, de tanítsd meg vele közlekedni és persze nélküle is.
2016. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8 méteres és zsinóros mindenképpen.
2016. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ne zsinórost!! az veszélyes! nem látszik jól, ha te a járda egyik oldalán vagy, a kutya a másikon nem látszik a zsinór és balesetveszélyes!Mindenképp szalagosat vegyél!
2016. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Oda kell figyelni. A szalagos nagyon vacak. Nem bírja az estőt után használhatatlan. Csak zsinórós.
2016. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem 8-9 éve TÖKÉLETES működik a szalagos... A zsirós nem jó.
2016. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!