Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie vagy Yorkie?

Westie vagy Yorkie?

Figyelt kérdés

Melyik és miért?

A férjem westiet akar,szerinte a Yorkie egy patkány;de én Yorkie mániás vagyok persze a Westie is cuki ,de nekem annyira nem a legjobb fajta,nekem nem annyira tetszik.



2016. ápr. 8. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Volt már dolgom mindkét fajtával , tapasztalataim a következők: mindkét kutyafajta sok mozgást igènyel, mivel munkakutyáknak lettek kitenyésztve. Mindkettő nagyon játèkos kitartó ès intelligens. Nekem a westie talán azért jön be jobban, mert akiket yorkiekat ismertem, egyik sem tudott megülni a valagán :) hiába rohant 1.5 órán keresztül a labda után , egèsz mászkált fel alá :) Persze ez lehet amiatt van csak, mert egy viszinylag fiatal kutyárol beszèlünk. Sok sikert a választásban ! :)
2016. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőt tartok jelenleg is. A férjednek nincs igaza!

Ugyanúgy pörgős terrier mind a kettő. Igénylik a sétát,futkározást és a játékot. Gyorsan tanulnak mind a ketten.

A lét fajta közül mindkettőből lehet jatek babát csinálni...

2016. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. ápr. 8. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hiszen mindkettő terrier, hasonló természettel.

A férjedet sajnos nem tudjuk meggyőzni, de ha semmiképpen nem akar yorkie-t, nem érdemes ráerőltetni, nehogy a kutya lássa kárát.

2016. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igaz :)

Szerinte egy Yorkie nem kutya hanem egy patkány,a Westie neki már kutya.

Mondjuk mondta hogy nèmet juhászt,na jó szó sem lehet róla!Aztán mivel a kollegájának van egy Westie-e az tetszik neki mondta,legyen az.De nekem nem a Westie a szívem csücske nem igazán tetszik,meg sok az alllergiás egyed,tudom jó tenyésztõ kérdése;de utána nem szeretnénk neki a legdrágább legjobb minõségū kaját venni :)

Hát nem tudom melyik legyen ,még jöhetnek a válaszok :D

2016. ápr. 9. 08:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A yorkira is igaz, ami a westire - hogy sok az allergiás, stb. Mindkettőt nagyon meg kell nézni, honnan veszitek.


Amúgy nekem a német juhász volt a legnyerőbb eddig :) De hát nekem alapvetően a nagykutyák és munkakutyák szimpatikusak.

2016. ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ír terrier? 😁
2016. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!