Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát vegyek? ...

Milyen fajta kutyát vegyek? Én Golden retrieverre gondoltam de nem tudom mert túl játékos.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 06:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
8%
Németjuhász,bernáthegyi,középázsiai,chau-chau.Nekem középázsiai juhászom van.Nagyon játékos,de ha idősebb lesz,már nem lesz annyira.Hűséges,mert mindig megvár a kapuban,ha elmegyek valahová.A házat is nagyonn jól őrzi,mert félnek tőle az emberek.Nem harap.Nagyon sok szeretetre van szügsége.Kicsit féltékeny ha nem ő van a középpontban :D.
2016. ápr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

megnéztem egy videót tényleg jól őrzi a házat.

de milyen nehéz megtanítani mindenre pl: ül, fekszik stb.

2016. ápr. 10. 07:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ragaszkodsz a fajtatisztához, menhelyről is kereshetsz kutyát. Ott a gondozók meg tudják mondani, milyen vérmérsékletű a kutya. És megmented vele egy kutya életét. Kellő türelemmel minden kutya tanítható szerintem.
2016. ápr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tudtok jó kan kutya neveket pl: egy Goldneren retrieverre illik a Gusztáv stb.
2016. ápr. 10. 07:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Első, amúgy te normális vagy? Ilyen infók mellé beajánlod hogy akkor chau meg nj? Elmentek otthonról?

Kérdező, ennyi infó alapján annyi jött le, hogy ne legyen kutyád, de még szépíthetsz.

Hol lenne a kutya?

Akarsz vele sportolni?

Járnátok suliba?

Mi vele az elsődleges célod?

Mennyit vinnéd sétálni, kirándulni, sportolni?

Mennyire gond ha ápolni kell a szőrét?

2016. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dodi14 válasza:
0%

Szerintem jellemezd hogy milyet szeretnél......pl.: legyen kicsi....stb

De én a beagle-t ajánlom!!

Mivel szereti a gyerekeket hozzávan szokva a gyerek zsivongasokhoz,De annyit tudni kell róla hogy SOHA nem lessz házörző!! Jelzi az idegent de nem tamadja meg hanem lelkesen körülugrálja

2016. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

A beagle aktív fajta...

Kérdező menj el egy me helyre mond el az igényeidet

2016. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

6-os, te se értesz a kutyákhoz.

Atyaég mi van itt? Az 1. válaszoló is olyanokat ír, hogy csak fogom a fejem.

A beagle egy örök idióta marad felnőttkorában is, a goldennél ezerszer játékosabb.

A némethuhász és a többi 1. által felsorolt kutya se olyan embernek való amilyen a kérdező a kérdéséből ítélve.

Tényleg vannak szuper keverékek alacsony mozgás/játékigénnyel.

2016. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kérdező egy kicsit több infó, gyerek mellé vennél kutyát?

volt már korábban is kutyád?

milyen házban laksz?

mik a tervek vele?


és miért baj az ha egy kutya túl játékos?

(egyébként ez nem fajtafüggő....) nekem 2 beaglem van, az egyik szeret ugyan játszani, de ő se az a kimondottan játékfüggő, a másik a kan meg azon kívűl, hogy ha olyanja van visszahozza a labdát, abszólút nem játszós. Amikor kicsik voltak egymást "gyepálták" de ebból 2 éves korukra kinőttek...

2016. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A Golden retiverben csalódni nem lehet :)

A gazdi a mindenük,gyerekeket/simogatás imádják, a nyüstöléssel sincsen semmi bajuk(2 éves kisfiam húzza,nyúzza még egy hangja sincs).Emellett nagyon nagyon szép kutyusok.Annyira nem játékos, az enyém legalábbis a labdtád se szereti.Cicákat se bántja.Egy igazi ízigvèrig csupa szív kutya ❤

2016. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!