Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy légtérben cigizni a kutyával?

Egy légtérben cigizni a kutyával?

Figyelt kérdés

A bnőmnek van egy kis méretű kutyusa a házban tartja. Cigizik ő is meg a párja is a házban. Kinyitják az ablakot, de csak bukóra és kb 2-3méterre cigiznek az ablaktól. A kutyának gondok vannak a légcsövével de a doki azt mondta ez a fajtája általános problémája.

Nem érti meg hogy a kutyának a cigizés csak rátesz egy lapáttal a légcső szűkületre (ez a problémája).

Hogyan magyarázzam meg neki?



2016. ápr. 10. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő is tudja, hogy nem tesz jót a kutyának, csak sz*rik rá.
2016. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
13%
Én úgy gondolom attól, hogy egy kutya van a házban lehet cigizni.soha az életemben nem hallottam még olyat, hogy letszives menj ki cigizni, mert bennt van a kutya.
2016. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gnoomage ***** válasza:
15%
Sehogy, semmi közöd hozzá... Ha a házban akar cigizni ott fog, nem számít, hogy ott van egy kutya...
2016. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dohányosként írok.

Az alapból hatalmas igénytelenségre vall, ha valaki a lakásban cigizik!

Szintén kistestű kutyám van, lakásban van velem, de mindig kimegyek cigizni. Miért kéne neki is ezt a sz*rt szívnia? Szeretem annyira, hogy ezt az apróságot megtegyem érte.

2016. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor ne panaszkodjon nekem ha nincs közöm hozzá...

A 2.válaszoló a drága bnőm :)

2016. ápr. 10. 17:04
 6/6 A kérdező kommentje:

De válaszolok neki is. Azért nem hallasz olyat, mert akinek bent van a kutyája és kint cigizik annál nem fogsz bent rágyújtani. Mivel ő is kimegy!!!

A te dolgod:) csak a kutyust sajnálom :(

2016. ápr. 10. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!