Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után hogyan...

Ivartalanítás után hogyan változott meg a kan kutyus viselkedése, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Annyiszor feltették már ezt a kérdést, olvasgasd el ott a válaszokat légyszi.
2016. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. ápr. 10. 20:44
 5/18 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ja, de. Már nem 10 centinként jelöl, csak 20... :-)

(3 éves volt akkor, kan pitbull, most 7 éves)

2016. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sehogy. Szuka, kb 3 éves volt, most 9 lesz.
2016. ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

kevésbé érdeklik más kanok, ha van valami ami elvonja a figyelmét (kaja, játék, én), nyugodtabb a jelenlétükben. szukák, akár tüzelő is kevésbé érdekli.

legfőbb változás h egy csomó kankutya nem érzi őt is annak, ezért vagy figyelmen kívül hagyják vagy b...gatják, viszont ha ilyenkor rájuk szól (mert a gazdi nem képes rá) abszolút nem szólnak vissza.

2016. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok:

"kevésbé érdeklik más kanok, ha van valami ami elvonja a figyelmét (kaja, játék, én), nyugodtabb a jelenlétükben"

az enyém ugyanúgy nekimenne mindnek, mint előtte...


"szukák, akár tüzelő is kevésbé érdekli. "

Amióta a gyerek megvan, azok ellen is menne... előtte a szukákkal jól eljátszott


"legfőbb változás h egy csomó kankutya nem érzi őt is annak, ezért vagy figyelmen kívül hagyják vagy b...gatják, viszont ha ilyenkor rájuk szól (mert a gazdi nem képes rá) abszolút nem szólnak vissza."


Szintén cáfolnám, mert ugyanúgy harc lenne, mint előtte, egyik fél sem különb. A kutyák is ugyanúgy viszonyulnak hozzá...



Nem az ivartalanításon múlik, hanem a kutya viselkedésén. A berögzült jó és rossz szokásokon nem változtat SEMMIT az ivartalanítás!!! És más kutya sem viszonyul hozzá másként a szaga miatt, hanem a viselkedése alapján közelítik meg...

2016. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok, most látom, hogy kan volt a kérdésben, bocs :)
2016. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi, nálunk csavargás van. Azt elhagyná ivartalanítás után?
2016. ápr. 11. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!