Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt valami probléma lehet?

Itt valami probléma lehet?

Figyelt kérdés
Volt a kutyusomnak múlthéten kullancsfertőzése, az állatorvos kigyógyította ebből szerencsére. Kullancs fertőzése most biztosan nem lehet, emlékszem,hogy az arra utaló tünetek mik voltak. Most nem olyan ez. A kutyám nagy mennyiségben hány, iszik is sokat, de aztán újra kihányja, megint iszik és megint, így megy körbe-körbe. Éjfél után kezdett hányni, mostanra már hajnali 4 van. Hangosan szuszog, szorong, remeg. Reggel még semmi baja nem volt. Kínáltam piskótával,de érthető,hogy nem kell neki.. szerintetek tudok még éjjel tenni érte valamit? Arra gyanakszom,hogy mérgezik a kutyám..jártunk már hasonló helyzetben,de akkor átment rajta, és nem tartott ilyen sokáig. Velem alszik bent éjjel, mindig mellettem van, de mikor iskolába kell lennem, akkor kint van a ketrecében, a ketrec pedig a kerítésünk mellett van hátrébb, hogy jól előre lásson. Mivel Pitbullom van, és az utcámbeliek útálják őt,mert félbek tőle, kisgyermek is van az utcában, arra gyanakszom,hogy mérget adhattak neki.. tehet próbáltam adni neki,de nem issza meg, adtam neki fecskendővel a szájába de kihányta, és még az estéli vacsora is jött vele a szőnyegre, kb 1 liter vízzel ..

2016. ápr. 12. 04:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ilyesmiről nem hallottam

. Jobbulást a kutyusnak. Szerintem ne menj suliba, es hívjatok ki sürgősen az állatorvost!!!

2016. ápr. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bélelzáródása is lehet, azonnal vidd állatorvosi ügyeletre!
2016. ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A tünetek alapján akármi legyen, súlyosnak tűnik. H nem iszik, akkor a nagymennyiségű "víz" amit hány, valószinűleg gyomornedv +bélnedv ami nem tud tovbbhaladni a végbél felé. Ha tényleg bélelzáródás, akkor órák is számítanak, egy nap alatt belehalhat. Ne itasd ne etesd, azonnal állatorvoshoz!
2016. ápr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hála Istennek nem volt semmi komoly probléma. :-) Reggel még elég kómás volt, aztán délutánra már futkosott is :-) Szerencsére fiatal szervezet és erős :-)
2016. ápr. 14. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jobban van!
2016. ápr. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha a kerítés közelében van a ketrec, lehet, hogy jobb lenne egy átlátszó plexilemezt szerelni a kerítés felé néző falára, meg a tetejére. Akkor a kutya is kilát, de nem tudnak neki bedobni semmit, legfeljebb az udvarba, de azt körbenézhetitek, mielőtt kiengeditek a kutyát. Apró szemű szúnyogháló is jó lehet, bár arra lyukat vághatnak, ha elérhető közelségben van.
2016. ápr. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!