Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent ha le pisilt a kutyám?

Eve5 kérdése:

Mit jelent ha le pisilt a kutyám?

Figyelt kérdés
Voltunk egy nap a töltésen és le gugultam, a keresztanyám kutyája meg le pisilte a hátam. Hátulról. Ez mit jelent?
2016. ápr. 13. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dominanciát jelez, magyarán szerinte kettőtök közül ő a főnök.
2016. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert már hallottam, sokan mondták hogy azért pisilt le mert azt jelzi hogy az övé vagyok. És az rossz? :o
2016. ápr. 13. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
És az rossz? A kutya ugy tekint rad, mintha egy nala alacsonyabb letforma lennel, szerinted az jo?
2016. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
24%
Mert szeret:)
2016. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már a tegnapi "miért morog meg a kutyám?" kérdésből kiderült, hogy a kérdező nem igazán ért a kutyához, gondolom ezért tartja jó dolognak ezt is :)
2016. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Alapvetően nem jó jel,de nem is kell félned mert vannak ám agyilag kissé zokni kutyák akiknél ez nem azt jelenti hogy ők mekkora nagy főnöknek képzelik magukat,hanem csak egyszerüen buták és megtévelyedve pisilnek össze vissza ,mert ösztönösen jön ki náluk ez és szórakozottak .
2016. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Itt a tegnapi kérdése: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7720185-miert..


Csak egy unatkozó kisiskolás, akinek vagy van kutyája, vagy nincs, de mindenképpen hülyeségeket kérdez.

2016. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
# 6-os, Mondd, hogy ezt csak viccből írtad!
2016. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 elwera ***** válasza:

Annyiból rossz, hogy bármikor lepisilhet máskor is,

és mindig meg kell fürdened és átöltöznöd.

2016. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó válaszokat.. és egyeseknek inkább lapos a pofájuk. Olyan támadóak vagytok hogy ez borzalmas. Miért tenném viccből a kérdést? Nem az a neve a site-nak hogy kérdések? Olyan pofátlanok vagytok. Ez hihetetlen. Mindjárt meg mondjátok hogy ne írjak ki kérdéseket. Mennyetek már. Léptem innen. Szánalmasak vagytok. Egyesek. Már bocsi.
2016. ápr. 13. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!