Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Meghalt a kutyám még februárban,nagyon szerettem és nagyon sok dolgot negéltünk együtt, 14 éves volt, de nem nagyon "sírtam ki magam", ha lehet ezt így írni, inkább magamban örlődtem, nem igen beszéltem róla, és ingerlékeny voltam.

Igazából most sem tudok nagyon róla beszelni, de nem jár folyton már a fejemben..



#halál #kutya #szomorúság #kedvenc elvesztése
2016. ápr. 13. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen normális örökké a szívedbe zártad őt de elengedted.
2016. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez akkor azt jelenti,hogy elengedtem? Vagy miért van ez hogy nem tudok róla beszélni?

Köszönöm a választ

2016. ápr. 13. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy elengedted inkább az jelenti, hogy nem jár már folyton a fejedben. Ennek viszont szerintem valamennyire ellentmond, hogy nem tudsz róla beszélni, mert ez inkább azt jelenti, hogy még nem rendezted magadban a dolgot.
2016. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És egyébként az is ezt mutatja, hogy kiírtad ide ezt a kérdést.
2016. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még akkor kikellett volna magadból adnod amikor meghalt (beszélgetés és sírás formájában egyaránt). Mivel ezt az érzést nem sikerült, úgymond megélned, ezért bennedmaradt. Ha ne adj isten történne veled valami trauma, akkor sokkal érzékenyebben fogod venni az "akadályt", mivel nem adtad ki magadból anno.
2016. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!