Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6honapos staffordshire...

Van egy 6honapos staffordshiree terrier kutyam! Szerintetek hogyan edzem a kutyát hogy jó szeles legyen a melkasa?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 6honapos staffordshire terrier kutyám!es sehogy nem akar izmosodni! akkár menyit adok neki enni akkor se hízik meg csak vékony és nem izmos !és a mellkasa nagyon keskeny ...szerintetek hogyan érhetnem el hogy szeles legyen a mellkasa?? es legyen izmosabb?? ja es nap mint nap kb 2-3kilometereket futunk ...persze amikor kell meg állunk pihenni is !De azt leszámit kemenyen futunk .. de semmi más sportot nem uzunk a kutyával !Szeerintettel mitől szelesedhet ki a mellkasa
2016. ápr. 15. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mégis mit akarsz egy kölyökkutyától? A szocializálásával és az alapvető szabályok tanításával foglalkozz, izmosodni ráér majd felnőttként.
2016. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el, mit írtak az előző kérdéseidhez. Ne tedd tönkre szerencsétlen kutyádat divatmajomkodásból.
2016. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amugy ja .. teljesen igazatok is van .. am kősz a gyor válaszokat
2016. ápr. 15. 11:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Na az ilyenektől kellene a rendőrségnek azonnal elkobozni a kutyáját.

Hova akarsz egy kölyökkutyát edzeni, meg izmosítani, Te nagy eszű? Te 6-7 évesen már csupa izom voltál? Bocs, de nagyon felhúzott a kérdésed, kicsit gondolkodj már! Kb. 1-1,5 éves korára "veszi fel a végleges formáját", addig még rengetegszer fogod úgy látni, hogy a kutya teljesen aránytalan, és ez így van jól. Még fejlődésben, növésben van, térj vissza erre, ha elérte az 1-1,5 éves kort. Na akkor el lehet kezdeni súlyt húzni, lógatni, futópadozni stb. De addig hagyd meg a kölyökkorát. Most semmi egyéb dolga nincs a kutyádnak, mint hogy játsszon, alap dolgokat tanuljon, egyen, aludjon növekedjen.


Valamelyik nap már ajánlottam itt valakinek facebookon a Pit bull, Bullterrier & Amstaff fanclub nevű csoportot. Csatlakozz, és ott tegyél fel kérdéseket, sok hozzáértő ember van, jó tanácsokat kaphatsz.


Persze ha csak f @ sznövelőnek kellett neked ilyen kutya, akkor gondolom teszel mindenki véleményére...

2016. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7595689-angol..

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7703104-gull-..


Reméljük nem viadalra edzed ennyire a kutyádat...

Miért kellene 6 hónaposan szélesnek lennie? Tudod, mennyit változik még mire felnő???

Gondolom nem törzskönyves, ergo szaporított sztaffordból bármi lehet.

Én 7 évvel ezelőtt expresszről vettem sztafit, majd felnőtt korára kiderült, hogy inkább pitbull. De már nagyon örülök neki, mert így legalább "szép vékony" és izmos. Nem pedig egy kis disznó...

2016. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok divatmajom !meg nem f...sz nővelőnek vettem meg azta k...a joszágot ..... Nem volt meg ilyen fajta kutyám nem ismerem a tőrtenetet meg azt se hogy mikor kell elkezdeni edzseni meg stb.... csak egy ki......t kerdest tettem fell .. Nem kell ezert egyből rendőrsegel meg ilyesmi kell fenyegetni .... egyebkent meg oda is van irva hogy beláttam hogy meg kicsi es nem kell edzseni !!!!!!!!!
2016. ápr. 15. 11:52
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem viadalra vettem a kutyát !!!!!! De egyebkent is mit kell anyira befeszulni ezen a kerdesen ???? Meg amugy is semmi fele kőze nem lenne senkinek ahoz hogy mire vettem a kutyát ha szeretnem akkor háziálat ha meg ugy kivánnám akkore tenylegharci eb-et faragnek belőle !!!
2016. ápr. 15. 11:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Oké, kissé felment az agyvizem, ne haragudj a kirohanásért.

Nem fenyegettelek vele, csak értsd meg, hogy nem jó, amit a kutyáddal csinálni akarsz. Ezt a fajtát valóban érdemes edzeni, és kell is. De még ne most. Ezért javasoltam neked a csoportot is. Rengeteg edzős képet, videót osztanak meg gyönyörű kutyákról, ott tanulhatsz.

Az enyém most 11 hónapos, és folyamatosan változik. Épp ma nézegettem, hogy most olyan kicsinek, és vékonynak néz ki, de még fejlődik. 2 hónappal ezelőtt meg úgy láttam, hogy a feje aránytalanul nagy. Igaz nem fajtatiszta, de még az állatorvos is folyton le "staffizza".


5-ös, az edzésnek semmi köze a viadalhoz, ennek a fajtának tényleg szüksége van a mozgatáshoz, de ezt te is tudhatod.

2016. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Nem volt meg ilyen fajta kutyám nem ismerem a tőrtenetet meg azt se hogy mikor kell elkezdeni edzseni meg "


Mégis miért választottad ezt a fajtát, ha semmit nem tudtál róla???

És állatorvoshoz nem jársz? Ott nem szoktál semmit kérdezni (amit nem tudsz)? Nem olvastál sehol utána, mielőtt hozzád került?

2016. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, igen, tudom. Csak kicsit furcsa, hogy "elméleti viadalos" kérdéseket tesz fel valaki, majd egy 6 hónapos kölyökkutyát naponta futtat, és "reklamál" miért vékony a mellkasa és miért nem izmos...
2016. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!