Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg akart hágni a SZUKA...

Meg akart hágni a SZUKA kutyám?!?!?

Figyelt kérdés
Április 2.-ától tüzel. Normális lefolyt a tüzelése, nem is párosodott. Mar nem vérzik. Viszont ma azt vettem észre , hogy a hátulját simogatom (mert az a kedvenc része) mereven megtartja a farkát, es fel-le mozgatja a péráját. Pár perccel később amikor álltam, felugrott rám es átölelt (ilyet szokott csinálni) de azt vettem észre, hogy ugy csinál mint egy párosodó ivaros kan. A szüleim azt mondtak h ok nem fizetik ki az ivartalanitast, mert fölösleges, es semmi szükség ra, es csak azert írjak azokat a betegségeket az állatorvosok, h pénzt szerezzenek az ivartalanításokbol. Szóval most arra gyűjtők, es tudom h ez a megoldás, szóval efelől NEM kell kioktatni.

2016. ápr. 16. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dominancia jele szukáknál és kanoknál is. Az ivartalanítás nem feltétlen oldja meg de tényleg hasznos és általában nyugodtabbak lesznek utána.
2016. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A hágómozdulat minden kutyában benne van, kan, szuka, öreg, fiatal. Ők ezzel fejezik ki az alá-, fölé rendeltséget. Természetesen soha ne engedd, mert Te vagy a főnök, és ez tiszteletlenség a főnökkel szemben. Határozottan tiltsd meg neki, se emberen, se plüssmacin, semmin nem csinálhatja.

Az ivartalanítás pedig hasznos, jól teszed, hogy megműtteted. Az én kutyámnak másfél évesen már kezdődő méhgyulladása volt, amikor műtötték.


Ja, és egyszer ő is csinálta a hágómozdulatot, kb 4-5 hónapos volt, és elkapta a plüssmacimat. Akkor rászóltam, és többé nem próbálkozott. Szóval nyugi, nem fog kiderülni, hogy a valójában kan kutyád van :D

2016. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es a farkát miért tartja el?
2016. ápr. 16. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Hova tartja, mikor tartja, hogyan tartja?
2016. ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oldalra, vagy felfelé amikor a hátsó részét vakargatom.
2016. ápr. 17. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért tartja úgy, mert most venné fel a kant! Bocs ha hülyeséget írok, de nekem mind a két szuka lányom ivarérés elött lett ivartalanítva! Neked meg gratulálok, hogy a szüleid így gondolkodnak és te mégis helyesnek tartod az ivartalanítást! Több ilyen fiatal kéne!
2016. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!