Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Született 8 kiskutyánk! Mi...

Született 8 kiskutyánk! Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Ma született 8 keverék kutya, ráadásul holnap lesz az oltás! Aki jön ki ember annál lehet jelezni az új kiskutyákat?

MÁS:

Nekem 2 kutya kell, a többire milyen megoldást tudnátok ajánlani, hogy megszabaduljak tőle?


2010. ápr. 6. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

"Nekem 2 kutya kell, a többire milyen megoldást tudnátok ajánlani, hogy megszabaduljak tőle?"

Anyira idióta emberek vannak a világon.....nagyon felhúztam magam rajta.

Az a két kutya is csak azért kell hogy kölykei legyenek vagy minek? Neked nem kéne kutya. A kutyádat ivartalanitasd.

A kölyköket meg ajándékozd el normális embernek.

2010. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

:@

Még egy felelőtlen kutyatartó! Tudod mind ezt meg lehetett volna előzni ivartalanítással! Azért vannak tele a menhelyek mert tele van a világ ilyen felelőtlen emberekkel. Ha meg azt mondod h nincs pénzed az ivartalanításra ne tarts kutyát!

"Nekem 2 kutya kell, a többire milyen megoldást tudnátok ajánlani, hogy megszabaduljak tőle?"

Az esetleg nem jutott eszedbe hogy megpróbáld elajándékozni őket. Ha következetes lettél volna nem kerültél volna ilyen helyzetbe!

2010. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Te jó ég !

Felelőtlen állattartó vagy!

Ha fedeztetni nem volt gond , akkor most vállald hogy felneveld őket, és nem dobod ki őket, ütöd agyon , és adod menhelyre őket !

Felelős vagy értük!

Ivartalanítani kellett volna a szukád, és most nem lenne 8 keverék kutyus halálra ítélve!


Undorító vagy már meg ne haragudj , bár ismerjük a te fajta szaporítók reakcióját , úgyhogy nyugodj meg!

Még valami , szukát ellés után , és szpotatás alatt nem olt le állatorvos veszettség ellen , ha ezért jön!

Amúgy nem ártana ha megnézetnéd a szukád !

Meleg helyre tennéd a kicsikkel együtt .

És a többi.... ! De mint fő állású szaporító neked ezt tudnod kell !

2010. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Javítok: Szoptatás alatt ....
2010. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Ahelyett h leelletted a kutyádat miért nem fogadtál be két kis kölyköt egy menhelyről?? Azkat megmentetted volna és nem növelted volna a gazdi kereső kutyák számát +6-tal. Gratulálok, nagyon intelligens, felelősségteljes cselekedett volt. Nem baj ugye ha nem neveznélek homo spaiensnek?
2010. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Megszabadulni tőlük?Hát te nem vagy normális.Élőlényekről beszélünk,akik a te hülyeséged miatt születtek meg,nem egy zsák szemétről.

Szánalmas vagy!

2010. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hadd gratuláljak én is! Talán ki kellett volna a kutyát ivartalanítani, nem?


Amúgy a maradék 6-ot, vagy amennyi életben marad, ajándékozd el! Most nyáron úgy is van szükség kis kölyökkutyákra!


Utána ivartalanítsd őket (amelyeket magadnak meghagysz)

2010. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdezö,bizonyara rengeteg leszolast fogsz kapni,egyszerübb lesz töröltetni a kérdést,mielött az indulatok elszabadulnak teljesen.

Nekem is volt valamikor egy hasonlo kérdésem,akkor még a gyermekem halàlàt is kivàntàk..Megértem hogy csak két kutya kell a nagy mellé plusszba,gondolom azért nem menhelyröl hozattàl,mert a sajatotoktol akartal még kettöt.

A többi hatot hirdesd meg,fényképpel,talan nagy sikere lesz,hogy ilyen picik,s örökbefogadjak.

Meg piac elött is hirdethetnéd öket,tt is elkapkodjak.Anni mi ott ajandékoztuk el öket.

Aztan pedig ha màr nem vagysz több kutyara akkor jobb ivartalanitani.

Sok sikert!

2010. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Készülj fel a sok leszolásra.


Figyelj írj egy privit (rita_2@freemail.hu)

és segítek gazdát keresni,de ott majd megbeszéljük.

A kutyák miatt segítek,nem miattad.Írj.Segítek gazdit keresni nekik.

2010. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
összedobjunk neked ivartalanításra?:)
2010. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!