Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, az alábbi...

Mi a véleményetek, az alábbi cikkről Rex a németjuhászkutya kitiltásáról, a gyermek orvosi rendelőből? 21/F

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 17. 10:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Én szánalmasnak tartom, hogy amég nem jelent meg ról cikk nem zavart senkit... És ahogy megjelent, hogy XY a kutyájával rendel egyből felnyomta valami pontagyú...Remélem a vizsgára jól fel tud készülni és sikerül neki. Szerintem több ilyen felfogású gyerekorvosra lenne szükség Magyarországon.
2016. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
93%

Mivel nincs még vizsgája, jogos, hogy nem lehet a rendelőben...ez a jog.

Aki feljelentette őket, az egy szívtelen, embertelen lény :(

Drukkolok, hogy hamar lerakják a vizsgát, és nem lesz többé gondjuk!

Amúgy tudtok valamit az új terápiás vizsgáról? Cikkben olvastam róla először :O

2016. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Azért ha holmi kétes eredetű mindenféle kutyák hemzsegnének az orvosi rendelőkben, akkor ugyanezek az emberek azon lennének kiakadva. El kell fogadni, hogy szabályozott keretek között működik ez is, ami így van jól. Nem vihetek be bármilyen kutyát bárhová. Ha ilyesmit szeretnék csinálni, akkor annak megvannak a jogszabályi keretei, megtehetem, de le kell hozzá viszgáznom. Ez így helyes.
2016. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is szánalmas dolog volt felnyomni, ugyanakkor el lehetett volna kerülni, ha már az elejétől készülnek a vizsgára és amint lehet, leteszik.
2016. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Ez már régi.... A kutyus régen levizsgázott, az egészségét jónak találták így maradhatott ;)
2016. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Kedves utolsó. A cikk tegnapi, a kutya a megújított szabályzat szerint fog vizsgázni a gazdájával, ergó eddig NINCS vizsgája!
2016. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha van vizsgája ha nincs, ezt nyilvánosság nélkül is el lehetett volna intézni... Mint ahogy az orvosi rendelő ajtaján ki volt írva, hogy akit zavar szóljon!
2016. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Már legalább egy éve szó van, hogy lesz új szabályzat. A Matesze honlapján tavalyi dátummal kint is van a tervezet.
2016. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

A jogszabály nem ismerete. Van erre egy elég világos és egyértelmű jogszabály, azt meg be kéne tartania, akkor is ha valakinek nem tetszik. Amúgy még mindig rossz irányba közelítenek, de majd csak rávezetik őket.


Ha meg olyan szuper a kutya akkor le tud vizsgázni. Nem akarok összesküvés elméletet gyártani, de az utolsó cikk elég fura. Hozzá elolvasva a vizsgaszabályzat változtatási tervezetet.

2016. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A facebook oldalát olvasva szerintem még mindig nem vizsgázott le. Hmmm....
2016. okt. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!