Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, az alábbi...

Mi a véleményetek, az alábbi cikkről Rex a németjuhászkutya kitiltásáról, a gyermek orvosi rendelőből? 21/F

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 17. 10:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
Én nem örülnék, ha a háziorvosom rendelőjében egy kutya mászkálna. Az orvosi rendelőknek nagyon szigorú higiéniai szabályokat kell betartaniuk, és úgy gondolom, hogy ebbe egy állat nem fér bele, legyen az kutya, macska, nyuszi, vagy patkány. Egy allergiás betegnek pedig hiába mondják, hogy elzárják a kutyát, amíg a vizsgálat tart, ha a nap 8 órájában a levegőben kering a kutyaszőr.
2016. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Az a kutya valószínű az oda bemenő emberek 90%-nál egészségesebb... (a terápiás kutyáknak félévente szigorú laborvizsgálaton kell átesniük ami nem csak egy vérvételből áll, hanem széklet, nyál, vizelet, bőrkaparék vizsgálatából..) Egy ember mikor megy el megnézetni ezeket??
2016. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%
12: attól, hogy van 1000 vizsgálata az nem állítja meg a szőrhullatást, és az alergizálhat, akármilyen tisztán van tartva. Nyilván vannak olyan kutyafajták amelyek nem szőrhullatóak, és gyakorlatilag nem váltanak ki allergiás reakciót. A fent említett németjhász nem éppen arról híres, hogy nem hullik a szőre, és arról sem, hogy nem allergizálna. De az egész dologban a legérdekesebb amit a 10-es írt, hogy miért van-e már vizsgája? Megnéztem a hivatalos honlapon, de nem találtam meg őket.
2016. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen allergizálhat, de pont ezért volt kiírva, h akit zavar jelezze az orvos felé. Tudom mennyire hullik a szőre nekem is németjuhászom van, akit szeretnék később terápiás kutyává képezni. Az valóban érdekes, hogy most nagy hallgatás megy arról, hogy levizsgázotte... De az országban nagyon sok hozzá hasonló kutya van (mm vizsga nélküli) és mégse fújják fel.. Mert az emberek nem fogalalkoznak vele, pedig nem veszélytelen az állatterápia. A vizsga szigorú, idén még szigorúbb lett.
2016. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elmúlt néhány napban nem vizsgázott le akkor még nincs érvényes vizsgája. Pár napja néztem a hivatalos oldalt ahol szerepelnek a vizsgázott kutyák - gazdák és ott még nem szerepelnek. És igen nagy baj, hogy sokan dolgoznak vizsga nélkül.
2016. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés, hogy került megint elő?
2017. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nyilván kiemelte, mert még vár rá válaszokat
2017. okt. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%
Csak időközben sok minden megváltozott. Például lett személyi segítőkutya vizsgája a kutyának. Tehát az eredeti kérdés jogi megitélése teljesen megváltozott.
2017. okt. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!