Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle mennyire népszerű...

A beagle mennyire népszerű fajta manapság?

Figyelt kérdés
Nem e szerint fogok választani, csak érdeklődöm, örülnék neki, ha nem jönne minden utcában szembe egy. :) de ő az "álomkutyám"

2016. ápr. 17. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lakótelepen ahol én sétáltatok van vagy 6-7.
2016. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő az álomkutyád ne tartson vissza semmi, nekem is beaglem van nagyon szeretem, de igazság szerint nekem a németjuhász az álomfajtám és a héten érkezik is a családba egy kicsi.

Visszatérve a bealere, foglalkozni kell vele elég sokat, nem mondanám, hogy a kutyavilág géniuszai, de vannak egyedek akik ezt némileg megcáfolják. A sétára nagyon oda kell figyelni (érdemes kutyasuliba vinni) mert elég szagközpontűak és amerre az orruk arra mennek. Pórázon hajlamosak NAGYON húzni, viszont elengedni csak akkor szabad, ha teljesen behívható, mert ha szagot fog nincs az az isten ami megállítaná. Összeségében az enyémek (mert februárig 2en voltak, csak az egyik meghalt:() az erdei sétákat sokkal jobban szrették, mint a városiakat.

A szagok mellett a másik fő érdeklődési körük a kaja. Ennek a jó oldala, hogy jutifalival nagyon jól motiválható, viszont a rosz, hogy könnyű túletetni őket, és akkor kis ducik lesznek.

Szerintem manapság egy kicsit lecsengett az elterjedtsége, amikor nekünk lett tizen páréve akkor elég sok volt, de mostanában csak néha látok az urcán.

Ha valóban ő az álomkutyád akkor vegyél beagle, ne érdekeljen, hogy hány embernek van rajtad kívül, mert ha másik fajtát veszel akkor is imádni fogod a kutyád, de ott fog motoszkálni, hogy vajon milyen lenne a beagle, mégis azt kellett volna venni, szóval érted folyamatosan vágyakoznál iránta.

2016. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol en lakom ott is baromi popularis, mindamellett 10/8 el van hizva, mert nem mozgatjak eleget. (16. ker)
2016. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is elég sok beagle van (Budapest belváros). Futtatókba is ha bemegyek, tuti hogy egy idő után megjelenik 1 vagy 2 beagle :)
2016. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vettél beaglet? :)

Nekem is az van, mi.is a 16.ban lakunk, ahogy itt írta valaki.

A kornyekunkon kettő van, mindkettő tricolor. Az enyém bi, olyat nem láttam még senkinek itt a környéken. Egyel találkoztam egy állatboltban.

2016. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!