Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya rosszul van, hány...

Ha a kutya rosszul van, hány a kocsiban, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem etetni utazás előtt.
2016. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Utazás előtt nincs kaja. Az orvos tud adni hányás elleni gyógyszert is.
2016. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy miért hány. Ha stressz, azt szoktatással lehet csökkenteni. Ha simán csak felfordul a gyomra, de amúgy élvezi az utazást, arra sajnos csak gyógyszer van.
2016. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 elwera ***** válasza:

Gyerekkoromban én is hánytam a kocsi hátsóülésén és most is ahogy megcsap az a benzinszag szerűség, felfordul a gyomrom. Amikor a párom apja nem engedte, hogy hátul kinyissam az ablakot, mert huzat jött a fülére, akkor kb fél óra után elfehéredtem és ha nem szálltunk volna ki 15 percen belül, akkor bizony behánytam volna. Nagyon rosszul leszek ha nem nyithatom ki az ablakot. Minden autónak van valami szaga, amit nem bírok elviselni. Úgy érzem, hogy ettől leszek rosszul. Mondták már mások, hogy ez hülyeség, meg hogy nincs is benzinszag, de én mégis úgy érzem, hogy van.


Egy módon tudok autóban utazni, ha állandóan húzkodhatom az ablakot föl-le. Nyilván amikor autópályán megyünk akkor maximum résnyire nyitom ki, de amikor városban csalinkázunk 50-el, akkor full lehúzom az ablakot és kifelé szagolok levegőért.


Van 2 kutyám. Őket úgy szállítom, hogy beülök melléjük hátra és kinyitom az ablakot. Ha több órát kell utazni, akkor pedig óránként megállunk 5 percre, kiszállunk, levegőzünk kicsit, majd vissza.

2016. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 18. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!