Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet védeni a tujákat,...

Mivel lehet védeni a tujákat, dísznövényeket, hogy ne pisilje le a kutya? Körbekeríteni nem tudom! Olvastam valami tablettát, amit a kutya vizébe kell keverni, mi a neve? Vagy valami szer, a növényre fújva.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem erre gondolsz :)

[link]

2016. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2016. ápr. 19. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, most, miután választ kaptál, légy szíves tedd közhírré, hogy mit tapasztaltál és mennyire volt hatásos a dolog.

Én ugyanis tanultam biológiát meg kémiát is egyetemen, de a "használati útmutatóban" leírtak alapján erős kétségeim vannak. A tiszta vízből ugyanis mit vonna ki a kő ? Mi az a paramágneses hatás ? Ráadásul az emlősök vizeletében nem nitrátok vannak, hanem karbamid, de azt műtrágyaként használják. A vizeletben a nátriumklorid, azaz konyhasó az, ami a fűfélékre erősen mérgező, azzal viszont nemigen tud mit kezdeni a kő, amikor nem is érintkezik vele. Ráadásul a kutyára, mint élő szervezetre nincs is hatással ?

Persze elismerem, nem követtem figyelemmel az utóbbi 30-40 év idevágó újabb kutatásait, de erős fenntartásaim vannak. Ezért kérlek és talán többen kérünk is, hogy a tapasztaltakról tudass minket.

2016. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg és több ember gyakorlata szerint csak parasztvakítás ez a kő.


A kutya húsevő, márpedig a húsevő állatok karbamidot "termelnek" (a fehérjék lebomlása során keletkezik ez a vegyület), ezt nem lehet az ivóvízbe keverve csak úgy "eltüntetni".


A legbiztosabb ha megtanítod rá a kutyát, hogy oda nem pisilhet és gyakrabban viszed sétáltatni, hogy a dolgát ne a kertben végezze, hanem az utcán a séta alkalmával.

2016. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!