Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer tartása kint?

Boxer tartása kint?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy kb 5 hónapos boxer szukát lehet têlen kint tartani?van egy hőszigetelt kutyaólunk. Sajnos nem megoldható a házban való tartása.
2016. ápr. 20. 09:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%
ha eldöntötted, hogy ígyis úgyis ilyen kutyát veszel és kint tartod, akkor miért írtad ki a kérdést? Azért meg, aki elmondta a véleményét/tapasztalatát nem kell bepipulni... Te kérdeztél, mi meg válaszoltunk.
2016. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem.pont hogy azert hogy tudjam szabade vagy nem...arrol en nem tehetek hogy azok akiknel az a kutya volt kint tartották. De egyebkent simán megertettem volna ha intelligensen leirja valaki hogy a boxer nem alkalmas kinti tartásra....(tisztelet a kivetelnek aki normalis hangnemben irt) a kerdesemmel nem azt akartam mondani hogy akkor ha torik ha szakad hozok egy boxert csak erdeklodtem
2016. ápr. 20. 19:01
 23/29 A kérdező kommentje:
Es szerinted az szep valasz volt hogy mar egy kutyat megfagyasztottunk? Holott nalunk nem is toltotte a telet a kutya...
2016. ápr. 20. 19:02
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem ott én írtam le, hogy annyit írtál, hogy elpusztult, de a körülményeket ne, ezért ne is bántsanak!

Tudom, hogy megszerettétek ezt a fajtát, de nézzetek szét, olyanok között, amik jobban bírják a kint létet:)

2016. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Igen, ugy lesz.... Csak tudod rosszil esik mikor csak tajekozodni szerettem volna es rogton van aki olyat ir h megfagyasztottuk a kutyat es azert doglott meg mintha valami allatgyilkos lennek. Holott csak azert kerdeztem direkt hogy ha nem igazan jo a boxert kint tartani termeszetesen akkor nem a mellett fogunk donteni...de tudod mindent meglehet normalisan is mondani nem rogton lehurrogva...
2016. ápr. 20. 20:45
 26/29 anonim ***** válasza:
Persze tudom vannak akik elég vérmesek ezen az oldalon...Nézzetek ki menhelyekre, hátha van olyan keverékük, ami küllemre is és jellemre is hasonlít valamelyest egy boxerhez és kiadják kinti tartásra is:) Ha fajtatisztánál maradtok, németjuhász, esetleg roti (bár a kint tarthatóságot tekintve az is megosztó, de én több kinti rotit is ismerek), masztifok,
2016. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Olyan fajtát szeretnénk ami gyerekbarát..ez az egyik legfontosabb szempont illetve hogy kint lehessen tartani.szivesen fogadok barmilyen tanacsot e téren.bent azert nem tidnank kutyat tartani mert emeleten lakunk es ugy vannak a szobak kialakitva hogy az egy kutyanak azerintem nem lenne megfelelo...es nem akarom bezarva tartani...
2016. ápr. 21. 11:29
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha gyerekbarát kutyát szeretnél, tudom ajánlani a goldit, a bernipásztort, esetleg a bernáthegyit, németjuhászt (én egy fekete nj-vel nőttem fel és imádtuk egymást), labradort (bár ennek a fajtának a kinti tartása is megosztó, de szerintem kint is megvan, én ismerek több kinti labit), valamilyen szetter, ezeknek a kutyáknak olyan szőre van, ami ellenáll a hidegnek így tarthatóak kint, de sok foglalkozást igényelnek, mint minden kutya:)
2016. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha kellően szigetelt a kutyaház, illetve jól be is szalmázol neki akkor nem fog fázni. Ha ez nem megoldható akkor ne legyen boxer.
2016. ápr. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!