Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan kis kedvetlen?...

Eve5 kérdése:

Miért olyan kis kedvetlen? Folyton?

Figyelt kérdés

7 hónapos n.j keverék. A mérete elég kicsi, tehát nem biztos hogy n.j..

A probléma az hogy amikor labdát dobok néki hogy vissza hozza, akkor utánna megy ha van kedve. Ezt reggel csinálnom vele. El dobom a labdát és mondom neki hozd ide , hozd ide.. és a labdát ki löki a szájából és csak ő jön oda. Mi oka lehet ennek? és amikor tanulni viszem, akadályokat ugrani, tanítani akkor folyton menekül, pedig szalámival jutalmazom..


2016. ápr. 21. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne kedvetlen? Nem kötelező, hogy mindent élvezettel csináljon amit te akarsz... ha nem egészségügyi gondok miatt nem ugrik, mert mondjuk rossz és fáj az ízülete, akkor szerintem hagyd hogy azt csinálja, ami neki is örömet okoz. De szerintem egy ortopédiai kivizsgálást is megérne, ha magával a mozgással van baja általánosságban.
2016. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet hogy nincs kedve hozzá :) én is találkoztam már olyan kutyával(igaz az bántalmazott volt) aki inkább odabújt az ölembe, hogy simogassam, minthogy virsliért agilityzett volna :)

nemhiába tenyésztenek ki olyan kutyákat amik direkt munkára vannak beállítva :)

2016. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most nemrég jöttünk haza a töltésről. Voltunk biciklizni.én elég gyorsan szoktam menni, de ő ott van mellettem. Tartja a tempót. Bír szaladni az biztos. Miután haza jöttünk akkor van egy plüss kutya és azt a plüss kutyát a másik nagyobb kutyámmal húzgálták. Estére mindég meg jön a kedve. De csak ha a nagyobb kutyánk is játszik. Vele szeret játszani, szaladgálni, aludni.. imádják egymást.
2016. ápr. 21. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég érdekes neki. Gondolom, kint vannak az udvaron. Így sokkal többet játszhat a másik kutyával. Hozzá kötődik .
2016. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
= hónapos kutyát eszed ágába ne legyen többet bicikli mellett futtatni! még gyerek és tönkre teszed az izületeit!!! persze hogy szalad utánad mert nem akarja hogy otthagyd....
2016. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A biciklizéssell úgy min. 1 éves koráig tényleg le kéne állni. Mivel nj keverék így valószínű hajlamos a csípő diszpláziára, amire a korai (túl)terheléssel csak ráteszel egy lapáttal. Várd meg hogy szépen kifejlődjön és utána jöhetnek az edzések szépen fokozatosan. Ha belegondolsz te se kezdtél el 10 évesen súlyzókat emelgetni.
2016. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy kell ide képet fel rakni? Raknák róla képet.
2016. ápr. 22. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:

kepfeltoltes.hu

A linket pedig bemásolod ide.

2016. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!