Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kutyámat, egy szürke középschnauzer, 9éves. Egyszer azt hallottam hogy vonyít, kirohantam, majd egy másik kutya az ételét ette, a kutyám meg a helyén volt. Nem vérzett semmije, csontja nem tört. Mi lehet vele?

2016. ápr. 21. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy került egy másik kutya a kertbe? Ha vonyított akkor valószínűleg összekaptak, ha látsz rajta valami változást vagy furcsát, vidd el dokihoz.
2016. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Valoszinuleg férges
2016. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Honann veszed, hogy bármi baja lenne? Kutyák szoktak vonyítani. Általában hajnali 1 től reggel 6-ig, hogy kilihenten mehessek munkába:)
2016. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha látod, hogy bús, nem akar játszani, mozogni, esetleg sebei vannak vidd el dokihoz. Nehogy komoly baja legyen.

Sajnos nagymamámnál egy összemarakodás miatt halt meg a 10 éves öreg komondor.

2016. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves masodik valaszado, be volt oltva es feregtelenitve.

Kedves harmadik valaszado, egy vonyitas utana meg 2 napja meg se szólalt

2016. ápr. 21. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Azt magyarázd már meg, hogy mit keresett egy másik kutya a ti kertetekben. Attól, hogy nem sebesült meg, még megrángathatta a másik.
2016. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kapu fel volt feszítve, a zár szét volt rongálva, ember által volt megcsinálva ez, holnik nem tűntek el, mert kimentem, ám mikor elmentem egy csavarhúzóért arra a kutya bent volt
2016. ápr. 21. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég, ha csak valahova odakapott a másik kutya az ételért. Nem szükséges következmény a látható sérülés.
2016. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!