Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Higgany kérdése:

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Ma este felé minden előjel nélkül görcsbe állt az egész teste meg a feje, a fülét összehúzta farka maga alatt és vagy 2-3 percig remegett a feje. Nyugtatgattam, lassan elmúlt most ugyanúgy ugrál meg rohangál mint előtte! Ezelőtt egy hónappal is volt egy ilyen, lehet valami hosszútávú komolyabb baja?
2016. ápr. 21. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, hogy ilyenkor miért nem indulsz vele azonnal az orvoshoz... Ha neked lenne ilyen bajod, akkor szerintem nem itt érdeklődnél, hogy mi bajod lehet. Még ha átmenetileg jól is van, akkor is meg kell vizsgálnia, mielőtt komolyabb baj lenne.
2016. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet éppen enyhe epilepsziás roham.
2016. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ÉN is epilepsziára tippelek. Milyen fajta?
2016. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Igen, lehet, hogy lesz valami komolyabb baja, pláne, ha nem nézi meg az orvos. Azt írod, ismétlődő eset. Könyörgöm, mire vársz? Tessék holnap felhívni a dokit, ad egy időpontot, és megnézi.


Komolyan nem értem azokat az embereket, akiknek ha a házi kedvencüknek van valami baja, ide ülnek le kérdezősködni. Hát nem jobban meg tud nyugtatni az állatorvos? Persze, nem kell mindennel azonnal rohanni hozzá, de minimum egy telefont csak megér mindenkinek a kutyája, nem?

2016. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nalunk allergia okozta az ehhez nagyon hasonló tüneteket.Nemart ha megnezeted dokival .
2016. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.nekunk is epilepszia gyanus volt eloszor ,de aztán felfigyeltunk ra hogy mi az ami szokaatlan étel (vaagyis máskor nemkapja)es az esetek előtt par nappal pedig kapott.igazabol naulk hal es halszarnazektol jott elo .es volt h olyan tápot vagy olyan jutigalatot kapott..volt egy kis idő mire rájöttünk de azota semmenyit nemkap es roham sem volt...ettol fuggetlen epilepszia is lehet,csak gondoltam leirom hogy lasd nemcsak az fordulhat elő ilyen tunetekkel
2016. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből hurrogni, holnap meg fogja nézni egy orvos! Amúgy jack russel terrier! érdeklődtem hogy valaki látott-e már ilyet nem orvosi véleményért jöttem ide!
2016. ápr. 21. 21:53
 8/9 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig köszönöm!
2016. ápr. 21. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiderult mar hogy mi van vele?
2016. máj. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!