Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Dog Chow sensitive tápról?

Figyelt kérdés

Érzékeny bőrű kutyámnak kéne táp.

Próbáltuk a Brit Care illetve Brit Prémium rizses-bárányosát de nem múlt el a vakarózás, csak mérséklődött ?

Dog Chowról mik a vélemények ?


Vagy melyik tápot ajánlanátok ?

Nagytestű, 45 kg körüli kutyának kellene...


2016. ápr. 22. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

én rövid ideig etettem vele, mikor másra nem tellett, nem egy rossz táp, de azért nem is olyan nagyon jó. a brit carehez képest viszont ócska, szóval ha az nem jött be, akkor ez se lesz jobb...

azt tudni, hogy mire érzékeny? valamelyik húsféle vagy esetleg gabona? az én kutyámnak akkor múltak el a gyomorbántalmai, szőr-, bőrgondjai mikor olyan tápokat kezdtem el etetni vele, amikben minél kevesebb gabona van, vagy egyáltalán nincs, kukorica soha ne legyen benne. acana, orijen, ilyesmi, sajnos ezeknek elég húzós ára van.

2016. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogy pontosan mire azt nemntudom sajnos. Vagyis a csirkehúsra biztosan, mert attól véresre vakarja, rágja magát.

Eddig ks gabonamentes tápot kapott, de teljesen nem akar elmúlni a viszketés..

2016. ápr. 23. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:

az enyémnek sajnos annál is előjönnek amikben csak rizs van, pedig amúgy szokott rizst kapni ha pl. hasmenése van és akkor semmi baja, de hosszútávon nagyon ronda lesz a szőre...

esetleg lazacolaj? azt sokan dícsérik táp mellé is, van akinek helyretette a gondjait, bár az sem olcsó...

2016. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!