Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Koda vagy Jerome? Szerintetek...

Koda vagy Jerome? Szerintetek melyik illene jobban egy teljesen fekete kutyusra? Vagy ha van ilyen, melyikre hallgatna jobban?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2016. ápr. 22. 15:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Beszarás, én is kétszer álmodtam vele :D tök furi! Édes neve lett a kis németjucidnak ^^ az enyém belga juhász ( groenendael )

Jó kutyázást és sok boldogságot a kutyushoz!:)

2016. ápr. 23. 17:26
 12/15 anonim ***** válasza:
kösz:) neked is!
2016. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Érted?? válasza:
Csak nem egy Gotham fan? :D
2016. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Dede:D bár inkább magát Cameron Monaghant imádom, ellenben a sorozat is a kedvenceim között van :)
2016. máj. 1. 16:40
 15/15 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam beszámolok a fejleményekről, ha valakit érdekel:

Végülis teljes biztossággal Koda lett a neve a kutyusnak, s azóta csudijó élete van nálam. Kinti-benti kutyus lett, habár aludni azt inkább bent szeret :) BARF etetésben részesül, a gyümölcsöket nagyon kedveli. Édes, intelligens, energikus kiskutya.

Nemsokkal az érkezése után megérkezett mellé a "testvére". Persze, nem vérszerinti, s mégcsak nem is ugyanaz a fajta, mert Koda belga, az új jövevény pedig németjuhász.

Mindketten kanok, de elég jól megvannak egymás mellett. A farkaskutya nevén már nem sokat vacilláltam - Sitka ( ejtsd: Szitka ) lett. Ők a mindeneim, mondhatni gyerekeimként tekintek rájuk, neveiket fel is tetováltattam magamra, hogy örökké mellettem legyenek. ( bárcsak )

Pusztán ennyit szerettem volna elmesélni nektek, hogy lássázok, hogyan alakultak a dolgok.

Koda és Sitka nevében is nagyon szép napot kívánok nektek! :)

2016. jún. 27. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!