Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam pelenkára?

Hogy szoktassam pelenkára?

Figyelt kérdés
A kutyusom nem hajlandó használni a pelenkát, játszik vele, kapargatja... már 1 éves, de eddig még csak egyszer használta a pellust akkor is véletlenül. :)
2010. ápr. 7. 08:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha eddig nem sikerült, akkor ezután sem!
2010. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pontosan miért is kellene neki pelenka???
2010. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1 évesen már a szobatisztaságra szoktasd ne a pelenkára!
2010. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért szertném, ha pelenkás lenne, mert akkor szegény nem szenvedne reggeltől du-ig amíg én haza érek. Reggel viszem le 7 körül, aztán meg 4- körül amikor hazaérek. Nem nagyon pisil be, de előfordult már, hogy nem bírta ki szegény. Meg hamar felfázik és akkor nem is várom el, hogy bent tartsa, olyankor még nekem is nehéz. ( csivava amúgy).
2010. ápr. 7. 09:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
édes istenem! egy éves kutya, simán kibír ennyit:S nem értem, minek kéne pelenkára szoktatni egy felnőtt kutyát:(( nekem is szobacirkálóm van, reggel 9től este fél hatig kibirja zokszó nélkül, amikor itthon vagyok vele, akkor sem akar korábban lemenni, szóval nem is értem az aggodalmad lényegét:(
2010. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Így van, ez nem okozhat problémát, hogy visszatartsa ennyi ideig.
2010. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám 9 hónapos és kibír ennyit. Reggel leviszem 6-7 körül és utána már csak 4-5 körül (!), lazán kibírja, pedig még nincs egy éves. (megjegyzem pl. ha beteg vagyok és egész nap itthon vagyok sem akar korábban lemenni mint szoktunk)
2010. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
aaazigen.. 1 éves kutyát pelenkára. szerintem azért nem sikerül, mert felnőtt a kutyád? vagy mert nem akar bepisilni? vagy szimplán kinevet milyen ötleted van.
2010. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát jó nem kell bekapni. Nekem az állatorvos azt mondta, hogy kell hogy legalább 4 óránként vigyem le és ne kínozzam. Szóval hova varjam a gombot???
2010. ápr. 7. 12:27
 10/14 A kérdező kommentje:
Ő az első kutyám, mindnki mást mondd, én pedig a legjobbat szertném neki.
2010. ápr. 7. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!