Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha esik az eső, akkor is...

Ha esik az eső, akkor is viszitek sétálni a kutyátokat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 05:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen.

Csak általában közelebbre, és rövidebb ideig.

Minél nagyobb az eső, annál hamarabb letudjuk.

De olyankor is volt már kivétel.

2016. ápr. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát csak el kell vinni:D nyilván hidegben ez nem annyira buli, úgyhogy akkor célszerű csak rövid időre elvinni.aztán majd "bepótolni" ha már jobb idő lesz , a kimaradt órákat.

de mondjuk egy nyári eső során szerintem nem olyan gáz,ott kicsi az esély,hogy megfázik a kutya. de azért amikor 1-2 fok van és esik az eső, akkor vizes bunda, hideg levegő..én akkor félteném

2016. ápr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy gyors eü séta van ilyenkor. Nem szereti az esőt, mert kisebesedik a víztől a bőre.
2016. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Bár kertes házban lakom, de a labradorom esőben is hozza a pórázt. Úgyhogy menni kell vele, főleg, mert az udvaron szinte sosem kakil, séta közben jön meg az "ihlete":-)

Neki 2 rétegű a szőrzete, mivel vizikutya, nagyrészt lepereg a víz, de séta után a lakásban néha azért megrázza magát, beterítve a falat, meg minket a sáros lével....

2016. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lakásban tartom, szóval muszáj ugyanabban az időben, ugyanannyiszor kivinni, hogy el tudja végezni a dolgát. Csak olyankor nem olyan hosszasan. Én mondjuk felfegyverkeztem, vettem esőkabátot és gumicsizmát, részemről mehetnénk bármeddig, de a királyi felség esőben behúzza fülét-farkát, és rohadt morcos, minden sarkon lelassít és nézeget hátra, hogy indulhat-e visszafelé.
2016. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!