Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyával?

Mit tegyek a kutyával?

Figyelt kérdés

Megeszi a saját és a másik kutya ürülékét.

labrador.

hiába szedem fel az udvarrol elöbb utobb valamelyik biztos kaksizik azta megeszi

undirito dolog. kapott tait ellene kapott másik kutya is olyan tabit tök mindegy volt

rászoltam , nem szoltam elvittem onnan, felszedtem a kaksit léptem nyomon...

volt teljes vérképen semmi hiányt nem mutat. kap féreghajto tabit is emiatt elég sürün. mit tehetnék még??


2016. ápr. 24. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Rossz szokàs. Sajnos ez a dilije 😕
2016. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szuka kutyád van?

Nekem az van és ő is csinálja, nyilván emiatt sokkal sűrűbben ellenőrzöm, hogy vane kaki az udvaron, de ellene nem igazán tudsz tenni:/ A szukáknál némileg ösztönös, mivel pl. a kiskutyái után mindent takarít.

Másik lehetőség, válts tápot, lehet nem hasznosítjá a kaja nagy részét így a az ürülékében is a táplálék "szagát" véli felfedezni ezért azt is megeszi. Az enyém is havonta kapja a féregtelenítő tablettát.

2016. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!