Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Habot hányt a kutyám. Elvigyem...

Habot hányt a kutyám. Elvigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ma délután hányt 1x habot.. multkor is volt ilyen,meg par honapja, de akkor rengetegszer hanyt.(egy nap) Ugyanigy, habot. Ugye ha a kutya habot hany,akkor az valami fertozes, ugy tudom. Viszon ma egyszer hanyt. Nem ugy mint multkor. Vidam, ugy nem venni eszre rajta semmit ja es par napja kiszedtunk belole egy nagy kullancsot. Szerintem el kene vinni,de apukam es a csaladom (akik nem ertenek hozza.. 😬😠) csak azt mondogatja h semmi baja. De ha mas nem, akkor en magam elviszem.
2016. ápr. 24. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd, el!!
2016. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vidd le! A korábbi eseteket is említsd meg az orvosnak.
2016. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit evett összesen aznap, amikor habosat hányt?
2016. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg jomultkor amikor ez volt csak durvabban, akkor aztan elvittuk dokihoz.. kapott szurit, aztan masnap is el kellett vinnunk,nmegint kapott. Enni ugyanazt eszi, mindig, csak tappal etetjuk, (jo minoseguvel, nem pedigree, vagy darling meg stb..)
2016. ápr. 24. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok mondani, hogy ha vidám energikus mint mindig jön megy stb. akkor nagy eséllyel nincs baja. Mondjuk abból még nem lehet baj ha elviszed dokihoz. Vagy először csak hívd fel mond el mi a helyzet és ő majd tanácsol valamit. Mégiscsak ő a profi.
2016. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mandula vagy torok gyulladásra is utalhat. Én mindenképp elvinném dokihoz.
2016. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!