Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kutyának/macská...

Hogy lehet egy kutyának/macskának megtanítani, hogy ugorjon az karjaidba miközben állsz?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=kJihLo67sD4

nekem sajnos csak kajára csinálják meg a kutyák:( de a cicát régen megtanítottam h másszon fel a nadrágomon :) nagy hülyeség volt.... (mikor még fél kg-os kiscica akkor cuki, de mikor már 4-kg-os nem olyan vicces :D)

2016. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is úgy tanítottam, ahogy az első által küldött videón a csaj. csak annyi különbséggel, hogy egy másik videón lévő ötlet alapján először csak annyit kértem tőle, hogy magára a székre ugrojon, csak utána ültem rá én is. aztán meg falhoz "ültem" szék nélkül , behajlított lábakkal és csak nagyon fokozatosan egyenesedtem fel, hogy ne ijedjen meg és véletlenül se eejtsem el vagy csússzon meg (nem néztem végig a videót, lehet, hogy említette a nő). falnál azért is jó, mert mikor már állsz elég nehéz közben kajával etetni. ha már stabilan érti, hogy ölbe kell ugrani akkor elég a lerakás után jutalmazni (persze szóban rögtön kell).
2016. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 elwera ***** válasza:

Az ölbe ugrást barátom tanította. Mutatta neki hogy ugorjon fel és hívta hogy gyere, gyere. Aztán a kutya rájött, hogyha az ölőnkbe ugrik, akkor simogatni fogjuk egy kicsit, és így néha kérés nélkül is felugrott amikor olyan kedve volt. A legjobb az volt, amikor jött egy vendég, az leült hogy levegye a cipőjét, erre a kutya váratlanul beugrott az ölébe.


Képzeld ha utcán beugrik valakinek a nyakába.

2016. ápr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!