Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg ekkora dolog?

Ez tényleg ekkora dolog?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Leírnék egy kis történetet. Kicsi totyogós korom óta a kutyák voltak a mindeneim. 10 éves koromba annyit nyaggattam a szüleimet hogy kutyát akarok hogy apa azt mondta hogy ha megkeresem az árát akkor lehet. 2 és fél év alatt majdnem 250 ezer forintot kerestem minden féle kerti munkával, én műveltem a kertet, szülinapi pénz mindent ebbe tettem. Kijártam a kutyasuliba, tanulni, menhelyre, kutyasétáltatást vállaltam. Aztán gazditkeresek.hu-n megtaláltam a kutyámat. Elmentünk érte, minőségi tápot vettem, fekhelyet, meg mindent ami kell. Annyi pénzt gyüjtöttem hogy mindenre legyen, ivartalanítás stb. Most eltelt 5 év, Kiskutyámból terápiás kutya lett, engedelmességi vizsgás. Most lesz a 18. Születésnapom és lesz a nevéről egy tetoválásom. Véletlen egy kutyás túrán találkoztam kutyámnak a régi, ideiglenes befogadójával, akinek ezt elmeséltem és sírva fakadt... Annyira örült hogy jó helyre került Mangó. Nem mese, nem azért írtam hogy dicsérjetek de szerimtem ez nem nagy dolog. Szerintetek?
2016. ápr. 24. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jogos volt a reakciója:) Én is így reagáltam volna le, egy ilyen típusú sztorit főleg a ha videó van ról még úgyis, hogy nem vagyok érintett megkönnyezem:)
2016. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy dolog, rendes ember vagy.
2016. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez azért nagy dolog, mert ha megnézed a többi gyereket akik sírnak a kutyáért apuci megveszi nekik, aztán ott vannak hagyva a fenébe.
2016. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagy dolog, hogy 13-14 évesen ilyen tudatosan készültél a kutyusra és ilyen jószágot neveltél belőle.
2016. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez már, hogy a francba lenne nagy dolog? Minden 13-14 éves összegyűjt kemény munka árán 240 ezer forintot egy kutyáért, akiből egy terápiás kutyát nevel. Én abból a 240 ezerből biztos inkább drogot, cigit, piát vettem volna...
2016. ápr. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedvesek vagytok :) 2010. December 11.én hoztuk el Mangót, akkor kezdődött a téli szünet. Mire vége lett, az olyan 2 hét, akkorra szobatiszta volt. Melegítőbe aludtam hogy 2-3 óránként kivigyem :D ja és rosszul írtam, akkor voltam 12 és fél, mert májusba töltöm a 18at. Akkor kiskutyám 5 és fél éves :) imádom :)
2016. ápr. 25. 08:53
 7/8 anonim válasza:
Így születnek az igazi kutyások.Nagyon nagyon büszke lehetsz magadra(és mindenki rád)!A kutyádra meg főleg légy büszke mert nem minden kutyából lesz terápiás kutya.Tudom nevelés kérdése de nem csak a nevelésen múlik(a vakvezetésre sem minden kutya képes).És igenis nagy dolog ez mert embereken segítesz a kutyáddal és energiát fektetsz bele nem is keveset.Ez a mai világban ritka főleg a tizenéves korosztálytól.Maradj mindíg ilyen ember soha ne legyél más.Grtulálok!Üdv.:egy másik megszállott kutyás!
2016. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. máj. 2. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!