Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsinek milyen kutyasé...

Palotapincsinek milyen kutyasétáltatot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nyiregyházára megyek fel szombaton, hol nézzek szét ? mennyibe kerül egy ilyesféle kutyasétáltató?
2010. ápr. 7. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

He-he most a PÓRÁZRA gondolsz?:D

Szerintem a legjobb egy textil vagy bőr kiképzőpóráz.

(Flexit semmiképp!)

2010. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
IGEN, PÓRÁZ, CSAK NEM JUTOTT AZ ESZEMBE :d
2010. ápr. 7. 14:34
 3/9 A kérdező kommentje:
nézegettem az automata pórázokat, nekem az lenne az ideális, szerintetek?
2010. ápr. 7. 14:39
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Kistestű kutyáknál a flexi is jó. Nekem goldenem van és most készülök neki venni :D
2010. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam egyáltalán nem ajánlom a flexit (automata póráz). Csak arra tanítja meg a kutyát hogyan húzzon és rendetlenkedjen a póráz végén. Ahhoz hogy kifutkározza magát úgyis el kell engedned, a járdán meg az a helyes ha normálisan jön melletted - így nincs is értelme a flexinek.
2010. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Én azért vennék a goldimnak flexit, mert tud szépen sétálni, járt suliba, viszon elengedni nem merem forgalmas helyen csak az erdőben. Ezért kéne nekem. Amit az előttem levő irt valóban igaz. Azzal nem tanul meg sétálni.
2010. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
faluban, erdő mellett lakom, ugyhogy nekem tökéletes a flesi, milyen árban va, nyiregyen hol lehet venni ?
2010. ápr. 7. 19:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát már tényleg nem értem miért ragaszkodsz ehhez a vacakhoz, amikor ott az erdő ahol szabadon futkoshatna és nem egy drót végén vonaglana mint holmi báb. Sok gazdának az a tévhite hogy a flexi olyan hű de nagy szabadságot ad, de ez nem igaz! Szabadságot csak a nevelés ad.
2010. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sima bőr vagy textil nyakörv és kiképző póráz! Flexit semmiképp!
2010. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!