Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos! Van egy 2 éves kan...

Martin Kobra Fradist kérdése:

Fontos! Van egy 2 éves kan moszkai őrkutyank! Gyerekek között nött fel jatekos?

Figyelt kérdés
De most valamiert a gazdaja ellen fordult eldöntötte hogy ő lesz a falkavezér!! ??? En hallottam olyat hogy ha ki ivartalanitják akkor megoldodna a problémaszerintetek? Vagy van valami más megoldás is nagyon szeretjük?? Azért kerdezem?

2016. ápr. 25. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Az egyetlen megoldás ha a gazdi négykézlábra ereszkedik és elkezd bírkozni a kutyussal. Ha két vállra tudja fordítani akkor ő nyert
2016. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ivartalanítás nem árt, de önmagában nem ez a megoldás, hanem a hozzáértő nevelés.

Hívjatok szakembert, kiképzőt, aki segít eldönteni, mit rontottak el a kutyánál, és hogyan lehet ezt helyrehozni.

2016. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mienk elég kiszámíthatatlan, lány, de mondjuk itt egy beszámíthatalan öregember bántotta gyakran, ennek köszönhető. A valódi gazdái meg elkényeztették.

Szerintem meg kéne próbálni elmenni kutyaiskolába, még viszonylag fiatal, ott meg is mondják, hogy mit lehet vele kezdeni, illetve hogy lehet-e.

2016. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Felveszed a telefont és beszélsz a tenyésztőjével. A legjobban ő ismeri az általa tenyésztett kutyák természetét.
2016. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

szerintem kérd ki egy szakértő véleményét és magántrénerrel próbáljátok megoldani a problémát. szerintem az ivartalanítás nem segítene már sokat, de azért mindenképpen ajánlott, hacsak nem akarjátok tenyészteni(de felelőtlenség lenne egy ilyen kutyát továbbtenyészteni). ez inkább egy kicsit stabilizálná a kutyát, de sokat kéne még pluszban dolgozni rajta.

kutyasulit azért nem ajánlom, mert ha ezen az alapszabályon nem tudtok dűlőre jutni( h a gazdi a sérthetetlen "vezér" és pont) akkor más kutyák testi épségét is veszélyeztetheti.

2016. ápr. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!