Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha kicsi korától labdára...

Eve5 kérdése:

Hogyha kicsi korától labdára szoktatom akkor nem fogja meg unni nagy korában?

Figyelt kérdés
Egy 8 hetes kutyáról lenne szó. Ha most el kezdek vele labdázni amikor már lesz 8-9 hónapos nem fogja meg unni? Hogy már nem kell neki a labda vagy valami ilyesmi?...
2016. ápr. 26. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam olyan kutyát, amelyik megunta volna a labdázást felnőtt korára, bár attól még lehet ilyen. Az általam eddig ismert kutyák, a sajátunkat is beleértve (13 évesen kellett nemrég elaltatni) egészen idős korukig szerettek labdázni.
2016. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az a baj, h sajnos nem minden kutya egyforma. amugy en nem azt kerdetem amit te le irtal :))))))
2016. ápr. 26. 08:18
 3/8 anonim ***** válasza:
nem fogja megunni, és minél többet labdázik, annl jobban rá fog kattanni.
2016. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom
2016. ápr. 26. 08:26
 5/8 MoonSoon ***** válasza:
De arra vigyazz at ne essen a lo masik oldalara. Az sem jo ha nem veled jatszik, hanem a labdaval es az sem ha utana mar mas kutyakkal/emberekkel/elolenyekkel nem is hajlando (sokszor latok olyan kutyat aki vagy orzi a labdajat amig el nem dobjak neki vagy csak mered maga ele es semmi mas orome nincs az eletben ez szerintem szomoru). Mint mindenben ebben is az arany kozeput.
2016. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem unja meg! De igaz az, amit előttem írtak, vigyázni kell rá, hogy ne legye labdafüggő. Az enyém pl sajnos az lett, amíg látja a labdát le sem veszi a szemét róla, csak akkor lehet vele mást csinálni, ha elteszem.
2016. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is labdafüggő. Én jutalmazni is szoktam vele, vezényszavakra jól reagál, akkor megkapja pár pillanatra a labdát. De pl. ha labdázunk a réten, utána gyönyörűen jön láb mellett labdával a szájában. Jutalomfalatot már csak nagyon ritkán használok.
2016. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én nj-m kiskorától fogva labdázik. Áprilisban töltötte be második életévét – és nemhogy megunta volna a labdázást, hanem egyre jobban élvezi :D
2018. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!