Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriver családhoz,2...

Golden retriver családhoz,2 kisgyerekhez mennyire lehet jó döntés, mennyire jó a személyisége hozzá?

Figyelt kérdés

Sajna szegényt vagy elaltatják,vagy elviszi valaki,pedig én heti szinten viszek 1-1 zsák tápot,és eddig 3x vittem el egy délutánra sétálni,ami leesett ,rettentően szerény,kedves kutya,és nagyon hálás.

Ha kijönne a srácokkal (kertes ház) akkor elhozom,ha nem akkor valszeg szervezek neki valami helyet amit fizetnék valahogy


2016. ápr. 27. 07:19
 1/6 anonim válasza:
Szerintem kimondottan csaladi kutyus, ha jol van nevelve :)
2016. ápr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá időtök minden nap a két gyerek mellett is, akkor szerintem nincs akadálya.
2016. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fajta ideális családi kutya. Ha nem agresszív, hozd el nyugodtan szegényt. A kisgyerekeknek meg kell tanítani, hogyan bánjanak a kutyussal.
2016. ápr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nevelés kérdése. A kutya és a gyerek is.
2016. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó családi kutya. Könnyen kezelhető, tanítható, tündéri természetű kutyusok. Viszont elég nagy a mozgásigénye, napi szinten, minimum 2 óra aktív foglalkozás kell neki.

Persze egy goldent is nagyon félre lehet nevelni, mint ahogy bármelyik másik kutyát. De alapvetően ideális családi kedvenc és kezdőknek is ajánlják ezt a fajtát.

2016. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is goldink van, 5 éves, lányom 6. Imádjàk egymást, gyakorlatilag bármit megtehet vele a lányom (persze egészséges keretek között). A kicsi gyerkőc 8 hónapos, most a babakocsiba folyton megszagolja a lábát, hogy hazahoztam-e őt is. Annyira cuki. Imádjuk.

Meg kell tanítani a gyerkőcöknek, hogy hogy kell bánni a kutyuval. Meg a kutyusnak is, hogy kell "bánni" a gyerekkel. A mienk, anikor megunja, akkor elvonul a kenneljébe, és akkor tudjuk, hogy békén kell hagyni.

2016. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!