Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen farkas kinézetű kutyafa...

Milyen farkas kinézetű kutyafajták vannak?

Figyelt kérdés

Lenyűgöznek a farkasok, fennséges, gyönyörű állatok. Sajnos nem megoldható egy igzi vétele és nevelése háznál, de egy hasonlóan intelligens és nagytestű, külsőre is farkasra hasonlító jószág is megfelelne.

Van olyan fajta, amit tarthatok háznál és közeli rokonságban áll a farkaskutyával?


2016. ápr. 27. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Husky,Malamut


Csehszlovák farkaskutya- bár hozzá nagy tapasztalat kell,tenyésztők nem is adnak akár kinek. Ők inkább farkasok mint sem kutyák,nehezebb velük.

2016. ápr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Platypus ***** válasza:
83%
Ami reálisan elérhető, az az ordas németjuhász és az ordas husky. Az igazi farkaskutyák, mint a csehszlovák vagy a saarloos elég lehetetlen jellemű fajták. Létezik még néhány új fajtakezdemény, amit direkt farkasszerű megjelenésre tenyésztenek(farkasvér nélkül), de ezek hazánkban nagyon nem elérhetőek és valszeg ez nem is nagyon fog változni 10 éven belül. Ilyen az utonagan, vagy az északi inuit kutya.
2016. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
wolfspitz/keeshond
2016. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
svájci juhászkutya, szerintem gyönyörű és fejben is ott van majdnem mint 1 németjuhász:)
2016. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Esetleg még a grönlandi kutya.
2016. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
németjuhász, husky, malamut, svájci fehér juhász kutya,grondeal. farkas németjuhász keverékkutyák ritkák ésnemmindegyiketadnakgazdikhoz
2016. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Nemetjuhasz es tarsai nem is hasonlitanak a farkasra...


Ha tenyleg lenyugoznek a farkasok es igazit nem mersz vagy nincs lehetoseged beszerezni,tartani akkor a csehszlovak farkaskutyat valaszd.


Kulsore negyon hasonlit az igazi farkashoz,sokkal szelidebb es nevelhetobb de azert megvan vele a feeling

2016. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha kezdő kutyás vagy semmiképp ne vélaszd a csehszlovák farkaskutyát, nagyon kemény jellem. Én leginkább a svájci juhászt ajánlaném, úgy néz ki (szerintem) mint egy fehér farkas, engem élőben egyből lenyűgözött:) Igaz a szűnhúzú kutyák sem kimondottan kezdpknek való kutya, de a csehszlováknál mindenképp kezelhetőbbek. Szóval husky (én inkább akkor őt ajánlom) vagy malamut.

Ez az én véleményem, de szerintem 1 ordas németjuhci és a farkas közt is van hasonlóság.

Vagy elég ritka de nézd meg a hosszúszőrű nj ordas sznváltozatát!:)

2016. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Alap kitétel, hogy nem küllemre kellene kutyát választani. Itt most a sok okoskától a kanapékutyának való fehér juhásztól kezdve a munkavonalú ordas nj-on át a makacs és önálló huskyig mindenféle tanácsot kaptál.

De te mit szeretnél a kutyával csinálni? Mire kell? Mit nyújtanál neki?

2016. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a fehérjuhász miért lenne kanapé kutya?
2016. máj. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!