Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya karom probléma?

Kutya karom probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne, honnan tudom mennyit lehet levagni a kutya karmabol? (Karomvago olloval.)



2016. ápr. 28. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez szakembert igényel, mert erek és idegek is vannak a karomban. Kutyakozmetikus tudja megcsinálni. Egyébként ha eleget mozog a kutya, magától is kopnia kéne a körmének.
2016. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekünk a mellső lábain van farkarsarom, amit nem tud koptatni, azt az állaotrvos ingyen le szokta vágni:)
2016. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem a farkaskaromra gondoltam most, hanem a "simákra". Csak mert a kérdésből nem derült ki, hogy a kérdező melyiket akarja levágni :)
2016. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igazából, szerintem ha úgy jön ki, h pl pont oltásra viszi v valami miatt kell dokihoz menni, akkor levágja, mert nekünk is amikor vágja a farkaskarmot megnézi a többit is, ha kellene azt is levágja:)
2016. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem egeszen ilyenrol van szo. Az elmult honapban ketszer is tortent hogy az elso labi felso karmor le szakadtak a nagy futkozasban es a minap azt vwttem eszre hogy a jobb melso laban a kozepso karma extra hosszu de csak az az egy. Olyan mint a sas karma es fajlalja mert le er. Dokihoz nekunk necces a menet es most nincs ra lehetoseg. Kozmetikus nincs. A kutya santa, jovo heten pedig menet lesz.
2016. ápr. 28. 11:36
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Viszont nem mindegy, mivel akarod levágni.

2016. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem egeszen ilyenrol van szo. Az elmult honapban ketszer is tortent hogy az elso labi felso karmor le szakadtak a nagy futkozasban es a minap azt vwttem eszre hogy a jobb melso laban a kozepso karma extra hosszu de csak az az egy. Olyan mint a sas karma es fajlalja mert le er. Dokihoz nekunk necces a menet es most nincs ra lehetoseg. Kozmetikus nincs. A kutya santa, jovo heten pedig menet lesz.
2016. ápr. 28. 12:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Irtam karomvago olloval.
2016. ápr. 28. 12:09
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy készíts elő vérzés csillapítót,mert ha bele vágsz az érbe az nagyon vérzik! Éppen,hogy picit kell lecsípni. Én úgy szoktam,hogy fény felé teszem a kutya körmét ott vmennyire látni hol ér véget az ér. Sötét körömnél nehéz.

2016. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha nem fekete a körme, akkor látszik belül az élő rózsaszínes rész. az alatt vágd, ne közvetlenül, nehogy belevágj az élő részbe. inkább több részletben vágd.

ha fekete akkor inkább szakemberre bíznám, akármilyen "necces".

2016. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!