Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan közép schnauzerem...

Hamarosan közép schnauzerem lesz mire számítsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most 6hetes a kiskutya,és 2hét múlva fogjuk elhozni a tenyésztőtől. Már megvettünk pár dolgot amire szüksége lesz a kölyöknek (tápot,tálakat,pórázt,nyakörvet,játékokat,kutyaházat,fésűt,sampont,stb.)Van valami amire a schnauzernek még külön szüksége van? És rengeteg helyen olvastam,hogy sokat ugat. Ez igaz?
2016. ápr. 28. 19:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem nem ugatnak sokat, viszont eléggé makacs fajta de ha tudod kezelni es minden nap foglalkozol vele szellemileg es fizikailag akkor egy tünemény lesz!:) de mar kiskorában kezd el tanítani mert akkor meg könnyű utánna mar nem. Sok sikert hozza! Biztosan nagyon cuki lesz!:)
2016. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csak jóra számíts! :-)

Nekem lány közép schnauzerem van. Egy bűbáj, nagyon okos, de ugyanakkor makacs is. Erős kéz kell hozzá, de szeretettel. Nagyon jó jelző az igaz. Betörő ide nem jön az biztos. Nagyon boldogok lesztek vele.

2016. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
lehet kicsit gyenge lesz az idegrendszere, de csak jóra számíts! :) nem ugat sokat, csak nagyon védi a családot! viszont az elejétöl kezdd el szocializálni más kutyákal, saját tapasztalatból mondom! Vidd sokszor kutyafuttatóba! De kellenek nekik saját szagú játékok! Nagyon fontos!
2016. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
utolsó miért lenne gyenge az idegrendszere? A schnauzerek egyik legjobb jellemzője, hogy nagyon jó idegrendszerük van, nagyon bátrak, nyugodtak stb.
2016. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de a közép schnazinak lehet!
2016. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, komolyan? Ezt nem is tudtam. És ez miben nyilvánul meg?
2016. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ugatnak mindenen, nem bírnak hangzavarban lenni sokáig... ilyesmi
2016. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Gratulálok a választásodhoz!Nekem 25 éve vannak snacijaim.Én egyszer valahol a következőt olvastam:"Aki egyszer belekóstol abba,hogy milyen egy snaci gazdájának lenni,az soha többé nem fog törekedni arra,hogy elpártoljon ettől a fajtától."

És ez így igaz!

2016. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most lesz 1éves a schnauzerem,és nagyon szeretjük.
2017. márc. 5. 16:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Örülök! :) Fiú vagy kislány? :) Egy képet mutatnál róla? Szívesen megnézném :)Köszi!
2017. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!