Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne ideális nekem?

Milyen kutya lenne ideális nekem?

Figyelt kérdés
Egyedül élek egy kis lakásban, kertrész nincsen. Reggelente 6.40 kor megyek el itthonról, és 15.20 ra érek haza. A délutánjaim és a hétvégéim szabadok, nincs se hobbim, se baráti köröm, részben ezért is vágynék egy kutyusra, hogy legyen egy társam, legyen kihez hazajönni, legyen kivel kimozdulni, séták, erdőben kirándulás, kutyaiskola. Viszont olyan nyugodt, lustább fajtát szeretnék, aki lakásban tartható, elfekszik amíg dolgozok, nem rombol, és nem ugatós.
2016. ápr. 29. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van időd az ápolására, akkor a sicu szerintem egy jó választás :)
2016. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bichon havagnese vagy bolognese szerintem jó választás lehet, de a szőrükkel sokat kell foglalkozni
2016. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazsag, hogy szerintem nem a lakas merete szamit, hanem hogy lekotod e, foglalkozol e vele (na jo azert valamennyire igen mondjuk egy 30 nm alagsoriban az egy large kategoria tenyleg sok lenne...bar ki tudja).


Az ujfullandi/berni pasztor egy hatalmas joszag, nagyon kedves imadni valo macko aki alig mozog. Hiaba van kislakasod o lefekszik es szimplan jol erzi magat, hogy ott fekszik melletted.


Boxer szinten nagyon kedves allat, konnyen kezelheto.


Chow Chow bar nem oleb bizony nagy ragaszkodo tipus aki az eletet is adna erted. + nem szarozik ha bajban van akar egy medvet is megfingat. De van azert vele macera...


Bullterrier a hirevel ellentetben egy imadni valo kutya! Asszonynak regen Bullja volt es imadtam, annyira jofej volt es az imadja ha szeretik.


Uszkar a 2. (azt allitjak) legokosabb kutya, nagy fun vele az elet en ugyan nem ismerem testkozelbol, de nezd cirkuszban is fellep akkor csak jofej lehet nem?:P


Az orok darab a Labrador, ha mozogsz vele eleget a vilag egyik legimadn valobb kutyaja tud lenni!

2016. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ede1219 ***** válasza:
0%
Plüsskutya.
2016. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
utolsó ez paraszt volt... De kifejtenéd, hogy mi bajod van a kérdezővel és miért nem lehet normális választ adni?:O
2016. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!