Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem ismer valaki olyan embert...

Nem ismer valaki olyan embert akinek vannak eladó/elvihető dobermann kölykei?

Figyelt kérdés

Most mindenki gondolja, hogy miért ide irok ki ilyen jellegű kérdést. Azért mert már az összes oldalt átvésültem (még a szlovák oldalakat is). És egyszerűen nem találok még aktuális hirdetést.

Nem kell, hogy a családfa meg a többi iylen jellegű papir meglegyen. Ha a farka le lenne vágva jó lenne, de persze nem gond ha nincs.



2016. ápr. 29. 19:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és jó lenne, ha Győrtől nem lenne nagyon messze. És még annyit, hogy fekete kan kutya kéne.
2016. ápr. 29. 19:48
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Így hirtelen nem találtam működő kennelt itthon. Lehet, hogy majd hozzászól olyan, aki tud.

Szerbiai tenyésztő van, ahol pár napja születtek kölykök: [link]

A törzskönyv pedig velejárója egy fajtatiszta kutyának, anélkül csak fajtajellegű keverék. Ha nem találsz kölyköt, fajtamentőknél is lehet érdeklődni. Pl.: [link]

2016. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom milyen oldalakat néztél...

Mindenesetre nála éppen vannak eladó kölykök: [link]

[link]


IPhone-t is papír meg minden nélkül vennél?

[link]

2016. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azokra a papirokra gondoltam amitől 150 000-ért árulják. iphone-t papirral és a nélkül se vennék.
2016. ápr. 29. 22:24
 5/9 anonim ***** válasza:
A kutya biztosított egészsége miatt árulják annyiért.
2016. ápr. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a papírok miatt kerül ennyibe a kutya. Ha fajtatiszta, egészséges kutyát akarsz, az márpedig ennyibe kerül. Ha ennyit nem akarsz költeni, már belinkeltem a fajtamentőket. A 40ezerért szaporítótól vásárolt kutya árának többszörösét fogod állatorvosnál hagyni.
2016. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a papír miatt ilyen drága, hanem az egészsége miatt...
2016. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De az garancia, hogy nem lesz beteges? Vagy ez csak nagyobb esély az egészséges kutyára?
2016. ápr. 30. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Az örökletes betegségek és a paraziták(belső és külső) vannak kizárva. Meg persze jobban szocializáltak, tápláltak stb. A törzskönyv kiskutyánként kb. 5000 forint, ez biztosítja, hogy fajtatiszták, de nem ettől lesz drága egy kutya.
2016. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!