Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtákra illik rá?

Milyen kutyafajtákra illik rá?

Figyelt kérdés
Olyan kutyafajtákat keresek, amik kimeríthetetlen energiaforrással rendelkeznek. Van most egy keverék kutyám, amit nehéz lefárasztani, és mindig munkára kész. Az energiáját rendszeres futassal le tudom vezetni, illetve bikejoringel. Néztem YouTubeos videókat, és a border collie tervueren, dobermann és egyéb energikusnak mondott fajták seperc alatt lefáradtak, illetve nagyon lassúak voltak az én kutyámhoz képest. Talán a német vizsla és a malinois volt amit úgy láttam hogy jól bírják a bikejoringet. Esetleg más ilyen hiperaktív kutyákat írnátok amik nagytestűek? Nem akarok még egy kutyát , a mostani tökéletes, csupán kíváncsi vagyok.

2016. ápr. 29. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Argentin dog. Nekünk van 2, ha kilépek az ajtón sosincs olyan pillanat, mikor ne futnának egymás farka után. Persze ebben a fajtában is van lustább, mintahogy mindegyikben. A lustaságra általában a rottweiler hajlamos, agresszívek ugyan, de legalább annyira lusták is. Nekünk volt korábban rotink, nem is egy. Okádásig tömték magukat mindig, majd feküdtek vissza az árnyékba.
2016. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Husky, alaszkai malamut, magyar vizslából egyes kutyák, mudi, pumi, horvát juhászkutya, jack russel, foxi (inkább a simaszőrűek, de vannak a drótosak között is), beagle (bár náluk is vannak lusták), pointer, munkavonalú nj.
2016. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik Vadász-, illetve terelő kutya.
2016. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

esetleg european sleaddog (ha már bikejoringezel tudnod kell h melyik ez a fajta :) )

meg van a munkavonalú bc, de ott is az igazán munka, a rövidszőrű és szerintem köszönő viszonyban sincs a border standarddal, de iszonyú pörgősek.

2016. ápr. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leopárdkutya vagy mali
2016. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!