Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bordeaux-i dog jelleméről mit...

Bordeaux-i dog jelleméről mit lehet tudni?

Figyelt kérdés
Kuvaszunk volt, egy pár éve pusztult el, önálló, makacs, független, nem túl gazda minden szavát, gazdát mindenhová követő kutya volt, miben különbözik tőle a Bordeaux-i dog?

#bordeaux-i
2016. ápr. 29. 21:49
 1/3 anonim válasza:
Mikor a volt párom vette akkor egy tenyésztő mondta neki, hogy a fiúkkal sok a gond. Nem hallgatott rá vett egy kant. Öntörvényű, szabadolóművész, nem egy szófogadó, szétszedett mindent. Amellett egy nagyon barátságos a kulcsot simán kivitte a betörőnek. Nekünk nagyon sok problémánk volt vele. Nekem mégegyszer biztos nem kellene ilyen kutya.
2016. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Garzó Marianna válasza:
bordeaux-i dog az egiyk legjobb fjta csodálatos kutya anank aki a fajtát szereti mi fajta szerelmesek vagyunk. láttam itt sok fura hozzászolást amiből nekem az jött le h nem igen ismerik a fajtát csodálatos családi kutya imádja a családját minden érdekli ami a családban történik, igenis nagyon okos és tanulékony állat imádja a hasát ezért nagoyn jól motiválható mi most végeztünk el vele alapfokú engedelmes vizsgát tettünk és megyünk tovább haladó tanfolyamra egy ami angoyn fontos h a bordeauax- i dogot nagy szeretettel és következetességgel leeht eredményesen nevelni tanitani a keménykedéssel nála nem lehet sokra jutni kiváló családi kutya én megcáfoglom h lusta lenne nekem már a második bordeaux-im van, és fajtáját emghazudtólóan tud futni és szeret is, nagyon szeret játszani velünk és fajtársaival is igyekeztem is h jól szocializálódjon akit zavar,hogy nálzik az ne válassza ezt a fajtát mer tez fajta jelleg.én imádom de nem mondanám,hogy bkinek való ez a fajta!!!!!!
2016. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Határozott és kutyákhoz értő embernek való, de egyébként imádnivaló a családdal az idegeneket pedig nem tűri meg, ha a gazdája nem viszonyul jól hozzá. Nagyon okosak, ha megfelelően vannak nevelve, a mi kutyánkat pár évvel ezelőtt tíz éves létemre egyedül sétáltattam, egyet szóltam rá se nézett a másik kutyára. Persze ehhez hozzá járult, hogy apukám tanult kiképezni rendőr kutyát.
2020. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!