Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baj lehet? Francia bulldog,...

Mi baj lehet? Francia bulldog, részletek lent.

Figyelt kérdés
5éves lány bullim van,tegnap semmi baja nem volt,ma hajnalban viszont iszonyuan vonyitott és reggel is,mint akinek rettentően fáj valamije.Át mozgattam a végtagjait,fülét megnyomkodtam,de semmi reakcio.Nem akar enni sem,reszket.Mindenképp viszem orvoshoz,előtte viszont itt kérdezősködöm,valakinek esetleg hasonlo gond volt e már a kutyusával?Mi történhet egyik naprol a másikra?
2016. ápr. 30. 09:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy egyik naprol a masikra a bully eleg kemeny kis ficko lehet nap napokkal ezelott kezdodott csak nem mutatta jelet.


A reszketes eleg sok mindennek lehet elojele szerintem itt megnyugtato kielegito valszt erre nem fogsz kapni. Vidd dokihoz, o biztos megnyugtato valaszt fog adni, azert szedd ossze mi minden tortent a napokban barmi hasznos lehet a diagnosztika letrehozasaban (ivott e kozos itatobol, vadvizbol, mit evett, mennyit setalt ilyesmi)


Amugy a 90%ban ha kutya beteg azonnal ravagjak babezia.

2016. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!