Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Méirt utál a kutyám már...

Méirt utál a kutyám már megvan kb 6 éves korom óta most 12 vagyok és morog támad harap stb. nem tudom hogy régen vertem e vagy nem tom lehet hogy még kicsi voltam hozzá de hogy lehet megoldani a problémát?

Figyelt kérdés

#vbsbdvbd
2016. máj. 1. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen helyzetekben csinálja ezeket?

Milyen fajta?


Nem tekint téged falkavezérnek, kutyasulit ajánlom.

2016. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el kutyaiskolába, mert fogalmunk sincs. Vagy bántottad, vagy nem nevelték meg a szüleid.
2016. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nem tudod, hogy verted-e régen?


A kutyád hat éves? A kutyák morogni szoktak, ha fizikai fájdalmuk van. Ne legyints, hogy ez hülyeség. Vidd el állatorvoshoz.

2016. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
törpe tacskó nincs semmi baja mert éppen multkor voltunk dokinál
2016. máj. 1. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert neveletlen, nem tekint téged feljebbvalónak. Elsősorban a szüleid, a felnőttek dolga lenne rendbetenni ezt.
2016. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én sokkoló nyakörvvel oldottam meg. Egy vadásztól kértem kölcsön. Ők már évek óta használják a neveletlen kutyáknál és náluk bevált. Gondoltam ha már mindent kipróbáltam, a földhöz nyomástól kezdve és még sorolhatnám, melyek nem váltak be, hát kénytelen voltam.

Kb fél évig volt rajta. Csak megnyomtam a gombot, persze közben ráförmedtem hangosan, hogy "NEM!!!" és már volt is "AÚ". Viszont csak akkor tettem ha morgott, vagy harapni akart. Főleg ha megint a kisbaba felé vette az irányt. Szóval ez nálunk szükséges volt, hisz a baba fog maradni nem a kutya, ha épp úgy alakul. Irigy volt a kicsire nagyon, borzasztó irigy. Sikeres volt az eszköz. Nem morog, nem harap, hallgat a szóra és még hanyatt is vágja magát előttem ha ráförmedek és még a feleségemre is hallgat. Nem irigykedik, a kicsi is úgy szereti, ahogy mi. A kutya megtanulta, hogy ő egy KUTYA!

2016. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!