Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez most mitől van és mi lehet ez?

Ez most mitől van és mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A kutyám tegnap és ma reggel hányt ma délelött semmi baja nem volt. Elvittem sétálni utánna egy ideig semmi de kb 2 óta nem akar mozogni és nehezen bír felállni. Csak úgy bír ha a hátsó két lábára áll és nagy nehezen sikerül neki feltolni magát. Amikor rosszul volt kivittem az udvarra ott teljesen normális volt mert amúgy egész délután furcsán jár mintha merev lenne az első 2 lába. Enni eszik és csóvál. Sajnos ma nem tudtam és holnap sem fogom tudni elvinni dokihoz. Addigis várom az ötleteket ,hogy mi lehet a baja.

#kutya #betegség #merevvégtagok #nembírfelállni
2016. máj. 1. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi baja lehet. Innen a gép elől senki sem fogja tudni megmondani, csak egy állatorvos, aki látja a kutyát. Miért nem tudod elvinni?
2016. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy kis zsákfaluban lakok és ma ugye semmi baja nem volt délutánig. Holnap meg azért mert reggel 6kor megyek és este 10kor érek haza. Okot nem írnék
2016. máj. 1. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahogyan old meg hogy orvoshoz kerüljön
2016. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom próbálom amúgy babesia lehet?
2016. máj. 1. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet, és ha azt nem kezdik el kezelni időben sajnos nagy esély van rá, hogy a kutya nem éli túl.
2016. máj. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!