Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka és a kan ugyan úgy...

A szuka és a kan ugyan úgy tanitható?

Figyelt kérdés
Hamarosan kapok egy kutyát..de valaki azt mondja hogy a szuka jobban tanítható de más meg a kant mondja...szerintem ugyan ugy tanítható mindeggyik..szerintetek?
2016. máj. 1. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy tanítható mindkét nem.
2016. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy tanítható mindkettő, de amúgy mire akarod tanítani? Az emberek többségének ilyen téren semmilyen igénye nincs, a nevelés szokott nagyobb kérdés lenni, az meg mindig azzal a nemmel egyszerűbb, ami passzol az emberhez.
2016. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy tanítható.

Nincs semmi különbség, meg misztifikáció.

Az emberek többsége, az emberi beteges különbségeket átviszik az állatokra is, és kitalálják, hogy a hím macska, kutya, csincsilla, ló, stb, sokkal dominánsabb, "neveletlenebb", meg hasonló baromságok.

Ezek csak kifogások, mint amikor egy férfi ember...... (gondolom nem kell részleteznem)


Az én rotimat pl. sokszor hiszik fiú kutyának.

A szukák között a nagyobb kategória, és normális kinézete van, nem az a szopott fejű (ami a lány rotiknál van) de nem is az a malac pofájú (ami a kanoknál van).


Nagyon védelmező. Ok nélkül senkit nem bánt (persze tanítás kérdése), az 1 éves gyereket is arcon nyalja, vagy a csivavával is játszik, de amikor az udvart vagy séta közben engem véd, akkor nem cicózik.

2016. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!