Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljek egy kau-t?

Hogyan neveljek egy kau-t?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a káj szukám mellé (2 éves, ivartalanított) egy kau szukát aki szintén ki lenne ivartalítva. De sokszor hallottam/olvastam azt hogy pl morog a kutya amikor még kölyök és ilyenkor ne rázzuk meg ami nekem magas mivel ugye a kölykök morognak és a káj-t szépen leszoktattam erről.(nem verem csak amikor esedékes volt mert pl morgott olyankor) Szerintetek ez igaz vagy sem és hogy neveljem ha ilyet veszek? Őt is onnan venném ahonnan a káj-t. (Boszporuszi Naptűz kennel)
2016. máj. 1. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ket eves KAJ van az majd helyreteszi ha kolyokkent viszed oda,sokat tanul majd a KAJ-tol. Szerintem amugy nem olyan konnyen kezelheto mint a KAJ es hamar a gazdaja ellen fordul(tudok par konkret esetet)

Tudom,hogy ezzel nem segitek de miert nem inkabb meg egy KAJ vagy Kangal?

2016. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert a kau a 2.kedvenc fajtám.Gondolkoztam komondoron de annyira nem tetszett meg ugye a szőre.Kuvaszt meg nem szeretnék mert azokkal nőttem fel meg óriás schnauzerekkel és ezeknek a keverékével.A kangalok meg annyira nem tetszenek.
2016. máj. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!