Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyakran sétáltatok kutyát, de...

Gyakran sétáltatok kutyát, de mindig félek attól a szituációtól, hogy kóbor kutyával futunk össze. Mit lehet olyankor tenni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulnod bevédeni a kutyádat. Ha sikerül, akkor a kutyád sem megy bele felesleges harcba, mert bízik benned, és hagyni fogja, hogy lerendezd. De még ez sem 100% sajna, én is mindig ettől félek egyébként. Ajánlom ezt a videót, ebben éppen van egy ilyen szitu. Olyan 9 perctől, ha nem akarod az egészet végignézni.

https://www.youtube.com/watch?v=cywBfF1Oy4g

2016. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A kóbor kutya nem egy elszabadult gyilkológép, csak egy kutya. Nyugalom :)
2016. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kóbor kutya jobban fél tőled,mint te tőle.

A kijárós gazdis más,azok bátrabbak.

2016. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

általában a kóbor kutyák oda se jönnek hozzánk, ha igen, akkor pedig simán eltűrik h agyondominálják őt a kutyáim. egyszer volt, h morogva jött felénk egy. ráordítottam egy nagyot és dobbantottam a földön és ez elég is volt, nem követett minket. az a "jó" bennük, hogy senki sem fogja számon kérni h miért ordítasz a kutyájára vagy miért dominálja le a tiéd.

viszont ha egy kertből szalad ki egy kutya az már durvább...

eddig az esetek 90%-ában ilyenkor a kutya gondolkodás nélkül nekünk rontott. a gazdi meg a kertkapuból odakiállt/miután a kutyáját nem sikerült visszahívnia/ h nem bánt...

2016. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!